reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ambicja1987 a ile komorek u Ciebie zaplodniali, ze udalo sie i masz jeszcze 6 mrozaczkow?
Jeszcze się nie udało, betuje dopiero w poniedziałek.

W mojej klinice jak plemniki są z biopsji to zapładniają wszystkie komórki u mnie udało się zamrozić 6 zarodków... podobno ustawa przewiduje, że jak w przyszłości nie uda się uzyskać plemników to można zapłodnić więcej niż 6 komórek.
 
Peugeotka jak ja Ci zazdroszczę:) Jesteś już za połową no i dowiesz się kto przyjdzie na świat:)

Kochana prawda udalo sie za 1 razem Ale mamy tez 37 lat w marcu://, troszke mnie to przeraza pierwsze macierzynstwo gdybym to wuedziala planowalibysmy duzo wczesniej ...

Wam, kazdej z was tez sie uda tylko niestety nie kazdej udaje sie od razu;(((,ivf wymyslono by pomoc Parom jak my jednak czy zarodek zistanie to JuZ nie nasza i nie lekarzy zasluga........JuZ kiedys tez pisalam Ale napisze jeszxe raz no sama tez nie zawsze doczytam tutaj ,mialam 17 komorek,6zaridkow,dwa podane ,zero do mrozenia,wiedzialam ze albo Sue uda albo od nowa wszustko,plakalalismy oboe tez myslelismy kurcze zdrowi jestesmy i badania wszy ok to gdzie ten problem i czemu wszustkie 6 umarlo ? Dalej nie znan na ti pytanue odp jednak cud chcial ze jeden pod sercem pozostal ;)!

Ja czytajac was wzruszam Sue jakbym to Ja sama byla ,ciesze sue ze znalazlam te forum szkoda ze nie wczesniej bo tutaj wszustko razem przezywamy I staramy sie pomaga ci mimo ze to wirtualne tylko jednak napewno kazda z nas lepiej Sue czuje czytajac te forum...
Uffff Ale sie rozpisalam...[emoji33][emoji85][emoji85]
Czytam i trzymam [emoji110][emoji110]za was



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzik super w Uk tez
Moj maz to wloch ,msm tez kumpele co mieszkaja w it I bardzo zadowolone z ivf we wloszech a ty ?? Powiem ci ze rozwazalismy taki pomysl zeby ivf bylo we wloszech Ale biorac pod uwage ze stymulacja to ci chwile usg i wigole cale ivf to lepiej byc na miejscu ....
Jaka czesc wloch? My Torino


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem z Terni, to centralna Italia, dokładnie Umbria. A wszystko robimy w Toskanii, w Chianciano. Ja jestem dość zadowolona ale mój m porównuje system do taśmy produkcyjnej :))) coś w tym jest. Na sale operacyjna wchodzimy po trzy, dwie ma punkcję, jedna na transfer, odpoczynek i wypad. I następne "ofiary" :)



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was ma problem z niską rezerwą jajnikową i czy którejś z Was udało się przez IVF zajść w ciążę:) dobiega mnie mnóstwo lęków pewnie przez to że coraz bliżej wszystkiego jestem
 
Jestem z Terni, to centralna Italia, dokładnie Umbria. A wszystko robimy w Toskanii, w Chianciano. Ja jestem dość zadowolona ale mój m porównuje system do taśmy produkcyjnej :))) coś w tym jest. Na sale operacyjna wchodzimy po trzy, dwie ma punkcję, jedna na transfer, odpoczynek i wypad. I następne "ofiary" :)



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Mieszkalismy rok w arezzo (toscana),;)) bylam w perugi tez przypadkiem;)
Ehhh nieladnie to ja mialam luksus ,tylko ja na sali jsko pacjentka ,Po punkcji w moim pokoju czekal soczek potem przyniesli tosty ... bo wiadomo punkcja na czczo

No Ale w sumie to najwazniejsze aby sie zagniezdzil/y/a maluch/szki
Czyli teraz kiedy zaczynacie?

Fajnie widziec kogos tutaj Z wloch choc oczywiscie kibicuje kazdej to oczywiste


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My na razie probujemy ICSI ale jak sie nie powiedzie to nie wiem czy znajdziemy siły i pieniądze na kolejne procedury tym bardziej, że mamy słabe zapłodnienia :(
 
reklama
Do góry