reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Emeczka a antralne można zobaczyć tylko na początku @ . Idę w piątek a to będzie mój 16dc coś tam będzie widać :biggrin2: ilość antralnych? Na mojej ślicznej połowie jajnika. .......
Podobno tylko na początku, najlepiej1, 2, 3 dc, później pęcherzyk dominujący może zasłaniać antralne.Tak mi tłumaczyła ostatnio moja gin. Ja byłam teraz przed owulką i nic na tym jajniku poza dominującym nie bylo widać.
 
reklama
Mnie lekarz po punkcji powiedział że nie ma sensu robić transferu bo to podanie dla podania i tak z tego nic nie wyjdzie. I sie zalamalam :( Pobrano 20 oocytów z czego (z powodu ograniczeń ustawowych) tylko 6 mogli zaplodnic. Na chwile obecna tylko 2 komorki posiadaja znamiona zaplodnienia i pani embriolog ma rozmawiac z lekarzem w sprawie transferu bo boi sie ze moga nie przezyc mrozenia.Mąż ma mało i bardzo słabe żołnierzyki. Czy to wogole ma szanse sie udać?Jestem zalamana :-(
 
Peggy ja lecze się teraz w Katowicach i po badaniu wyszło ze mam polipa dr powiedziała ze transfer nie wyjdzie z polipem. Także lepiej zrobić porządek i podejść do transferu dobrze przygotowanym. Tam przeprowadzono histeroskopie diagnostyczna usunięto polip dostałam antybiotyk po tym jeszcze się okazało ze mam przerosniete endometrium wiec dostałam na 3 miesiące provere, badanie 21 stycznia zobaczę czy pomogło i wreszcie do transferu będę się mogła przygotować. Nie ma co bagatelizować takich rzeczy i się łudzić lepiej wyleczyć
 
Ja nigdy nie miałam problemów z polipami. Ten najprawdopodobniej pojawił się po stymulacji.Tylko w moim przypadku moze sie okazać ze zanim mi usuna polipa to nie bedzie juz co transferowac bo zaden zarodek sie nie uchowa, nie przezyje mrozenia. I cała procedure trzeba bedzie zaczac od poczatku :( i nie ma gwarancji ze po kolejnej stymulacji sie to dziadostwo nie pojawi :(
 
Ja tez, ale synka :-) 14h bez znieczulenia


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Dzien dobry;)
To bede miala co opowiadac byle dzidzi bylo ok I chcialo naturalnie........;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ha! Rany, ja to nawet nie wiem ile godzin, bo jak mnie przyjęli w szpitalu to już miałam rozwarcie 9 cm i położna od razu mówi: proszę pani, pani już rodzi :) Przyjęli mnie o 1, a punkt 4 Mała była z nami. A około 18 byliśmy już w trójkę w domu, bo rodziłam ambulatoryjnie :)
Naprawdę się cieszę, że mi się tak udało i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie - ale jeśli się Mrówka nie odwróci albo będą inne "przygody" - nie będzie wyjścia.
 
Witam wszystkie staraczki! Postanowiłam się dołączyć. Nazywam się Magda jestem po pierwszym in vitro i niestety klops, nie będę opowiadać jak poszło i co czuję bo większość przez to przechodziła. Nasz problem to słabe nasienie męża a na dodatek, ostatnio doszły problemy z moją tarczycą (nikt w rodzinie tego nie ma...). Plany? Próbujemy dalej. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nigdy nie miałam problemów z polipami. Ten najprawdopodobniej pojawił się po stymulacji.Tylko w moim przypadku moze sie okazać ze zanim mi usuna polipa to nie bedzie juz co transferowac bo zaden zarodek sie nie uchowa, nie przezyje mrozenia. I cała procedure trzeba bedzie zaczac od poczatku :( i nie ma gwarancji ze po kolejnej stymulacji sie to dziadostwo nie pojawi :(
Hej,ja też nigdy żadnych problemów, żadnych torbieli itp.
A teraz po stymulacji robiły się torbiele ale na szczęście wchlanialy się,potem w ciąży Krwiak a teraz jakiś miesniak :(
Też pewnie wszystko przez stymulacje, ale mam nadzieję że mimo wszystko będzie ok :)
Lepiej to wyleczyć przed transferem,uwierz mi ze jak Ci się uda to zaoszczędzisz sobie dużo zmartwień.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry