reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hoope widzisz ja tez nie mialam tego badania przed pierwszym podejsciem , lekarz teraz tez nawet o tym nie wspomnial , stad decyzja zeby z cala dokumentacja medyczna podjechac do Invicty ,tymbardziej ze jest teraz promo na darmowa konsultacje , zobaczymy moze cos wymysla, podpowiedza, co nie zmienia fakyu ze tablety na drugie podejscie juz w lodowce czekaja -no ale coz nie styczen to luty , wazne zeby bylo tym razem na 100 %

Promocja trwa od dawna na darmowa konsultacje po nieudanym invitro.
Co nie zmienia faktu ze tez chcemy z niej skorzystać.
Chyba ze sie spóźnimy. Bo kariotypy robic będziemy dopiero po nowym roku dopiero.

Ja nie wiem skąd tych pieniędzy nabrać. Kredyt hipoteczny, rachunki, raty, życie codzienne...

Przy ostatniej próbie pomagali rodzice, ale do dzis oddajemy im pieniądze. Ja lubie byc niezależna, kazdy cieżko pracuje i nie chciałbym brać od rodziców kasy na invitro [emoji22]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Promocja trwa od dawna na darmowa konsultacje po nieudanym invitro.
Co nie zmienia faktu ze tez chcemy z niej skorzystać.
Chyba ze sie spóźnimy. Bo kariotypy robic będziemy dopiero po nowym roku dopiero.

Ja nie wiem skąd tych pieniędzy nabrać. Kredyt hipoteczny, rachunki, raty, życie codzienne...

Przy ostatniej próbie pomagali rodzice, ale do dzis oddajemy im pieniądze. Ja lubie byc niezależna, kazdy cieżko pracuje i nie chciałbym brać od rodziców kasy na invitro [emoji22]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Doskonale Cię rozumiem, my przed 1 In vitro i co chwile cos dopłacamy [emoji58] a nie wyobrażam sobie jak będziemy musieli mieć np 3 [emoji22]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
Doskonale Cię rozumiem, my przed 1 In vitro i co chwile cos dopłacamy [emoji58] a nie wyobrażam sobie jak będziemy musieli mieć np 3 [emoji22]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]

Nie bedzie potrzeby 3!
Dobrze sie przygotuj [emoji1303]

Chociaz słyszałam ze 2-3 przynosi sukces.

Znam dziewczynę co 10 raz podchodzi do pełnego invitro. To dopiero hardcore.

Mowi ze sie nie podda nigdy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji3] ja teraz pochodzę 3 raz 2 razy pełne i teraz miałam crio i oby był ten szczęśliwy 3 raz :) wiem że to było już dużo razy na forum ale może ma któraś z was rozpiskę co się dzieje z 5cio dniowa blascyda po transferze ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z Was podchodziła do IVF z plemnikami z biopsji? Tak jak ja...

Małgoś86 My z mężem w Invicta na samym początku musieliśmy zrobić kariotypy... To podobno podstawa i bez nich nie dopuszczają do IVF...
 
Hej [emoji3] ja teraz pochodzę 3 raz 2 razy pełne i teraz miałam crio i oby był ten szczęśliwy 3 raz :) wiem że to było już dużo razy na forum ale może ma któraś z was rozpiskę co się dzieje z 5cio dniowa blascyda po transferze ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

f4d74b56afa26cf343811da30fca40cc.jpg


Troche ciezko widac;///



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie forumowiczki :-) właśnie odebrałam telefon z kliniki na te moje 10 komórek tylko 6 było dojrzałych :-( a zapłodniły się jak narazie 3 a pozostałe jeszcze niewiadomo będą czekać do jutra czy zaczną się dzielić. Mam nadzieje że tak bo zawsze zostanie na krio. Ze względów finansowych 2 cała procedura raczej nie wchodzi w grę, na tą już brałam kredyt. Jutro mam transfer choć zdziwiłam się że tak szybko
 
reklama
Witam wszystkie forumowiczki :-) właśnie odebrałam telefon z kliniki na te moje 10 komórek tylko 6 było dojrzałych :-( a zapłodniły się jak narazie 3 a pozostałe jeszcze niewiadomo będą czekać do jutra czy zaczną się dzielić. Mam nadzieje że tak bo zawsze zostanie na krio. Ze względów finansowych 2 cała procedura raczej nie wchodzi w grę, na tą już brałam kredyt. Jutro mam transfer choć zdziwiłam się że tak szybko

Trzymam monco kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
To wszustko zalezy nie ma regoly ,punkcja to niespodzianka I tyle jak zreszta cale ivf .......
Ja mialam 17 kom,6 dotrwalo do 3 doby a tylko jedna zostala ze mna (na szcz scie )!!!
Tobie tez tego zycze !!!!!![emoji120][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry