reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A nie chcesz usunac tej torbirli endo przed kolejna proba??
Na badanie ana czeka sie w pl okolo 3 tygodnie ale witaminy i reszte poeinnas juz miec.
Hehe jeszcze sie nie dodzwonilam do lekarki dzwonie juz 2 tydzien i nikt nie odbiera telefonu :realmad: jutro probuje ostatni raz :growl: a jak sie nie dodzwonie to poprosze ordynator zeby sama zadzeonila do kolezanki i mnie umowila na styczen tak jak chciala :)
Torbiel 8 cm to z całym jajnikem albo prawie. ..... I kolejna operacja kolejne zrosty w brzuchu - to nie jest dobry plan.
Pipa jak mi krew pobiera mówiła 10 dni ale była 7 rano i chyba jeszcze spala i 1 okiem spojrzała na badania jakie będą z tej krwi robić. ......
 
reklama
Hej laseczki , dziś w kalendarzu pustki ale i tak życzę samych sukcesów.
Ewunka potężna ta Twoja torbiel :o
Moja młodsza siostra poszła ostatnio do gin,ma 23 lata i też wyszło że ma torbiel 5 cm.
Obawiam się że też może mieć problem zajść w ciążę co jej zresztą powiedziałam.
Żeby nie czekała że starania mi o dziecko bo może się zdziwić.
Ma wyznaczoną datę ślubu na 18 08 2018 ale stwierdziła że zaczną starania przed .
Młody organizm na większe szanse.
 
Dzisiaj odpoczywamy, nie stresujemy się i dbamy o siebie!
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


3: milagors - betowanie 1
3: ambicja 1987 - transfer
3: liczka - wizyta w czasie stymulacji
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
6: milagors - betowanie 2
7: ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka - wizyta w drugiej klinice
9: jaskolcia - USG pęcherzeykowo/serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
10: milagors - betowanie 3
12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1

2017

10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przeciez kariotyp pokazuje czy sa wady w chromosomach. Jesli sa to juz na etapie zarodka. Nie mozna ich wyleczyc ani nagle nabyc nowych.

No tak,ale zrozumiałam ,ze oni musza mieć nie strasze niż pół roku, No nic,to sie cieszę ,ze wyprowadzilyscie mnie z błędu [emoji6]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
A w ogóle to miłego dnia wszystkim [emoji4]u Was tez takie wichury w nocy?slabo spałam ...


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
A w ogóle to miłego dnia wszystkim [emoji4]u Was tez takie wichury w nocy?slabo spałam ...


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]

Okropnie wiało...
ale ja spałam jak zabita [emoji3]
Jestem na urlopie wiec o niczym nie myśle i mam spokojna głowę [emoji51]

Miłego dnia!




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety nie robiliśmy przed 1 invitro.......
[emoji58][emoji58][emoji58]
No właśnie dobrze by było jeszcze endokrynologa mieć w razie wu....
zobaczymy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hoope widzisz ja tez nie mialam tego badania przed pierwszym podejsciem , lekarz teraz tez nawet o tym nie wspomnial , stad decyzja zeby z cala dokumentacja medyczna podjechac do Invicty ,tymbardziej ze jest teraz promo na darmowa konsultacje , zobaczymy moze cos wymysla, podpowiedza, co nie zmienia fakyu ze tablety na drugie podejscie juz w lodowce czekaja -no ale coz nie styczen to luty , wazne zeby bylo tym razem na 100 %
 
Do góry