reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Myślę ze jak powiesz ze jesteś po in vitro to na pewno. Ja się kiepsko czuję mimo że to dopiero 13 dpt. Jak tak będzie po weekendzie to też biorę zwolnienie.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Nadal nie mogę w to uwierzyć. Ponad 10 lat i jest odgłos bijacej kropeczki. Daj Boże aby tak do lipca. Już lekarz powiedział abym nie planowała wakacji bo termin mam około 25.07; )
 
reklama
Nadal nie mogę w to uwierzyć. Ponad 10 lat i jest odgłos bijacej kropeczki. Daj Boże aby tak do lipca. Już lekarz powiedział abym nie planowała wakacji bo termin mam około 25.07; )
Bardzo się cieszę i gratuluję :** :) jak u mnie będzie wszystko ok to będę chwilę po Tobie w kolejce do porodu [emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow No to świetnie, gratulacje, jak widać nie ma co za wcześnie robić badań [emoji6]



Nam lekarz powiedział,ze są ważne pół roku [emoji15]



Co do endokrynologa to moja siostra chodziła do Justyny jakubaszko,fakt było to 10 lat temu ale dzięki niej obeszło sie bez In vitro




I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]

Przeciez kariotyp pokazuje czy sa wady w chromosomach. Jesli sa to juz na etapie zarodka. Nie mozna ich wyleczyc ani nagle nabyc nowych.
 
Taaaaa mam. ....
Nic nie mam czekam dziś 6 dzień i nie wyświetla mi się nawet vit D a co dopiero test ana i te inne cuda. ... nie wiem ile się na to czeka. Mam nadzieje ze do 9 .12 będą wyniki bo mam wizytę w klinice i wizytę u zwykłego gin by dał jeszcze kilka skierowanan :rolleyes:
A Ty masz wizytę wcześniej niż na 2029 :-) :)
Ja myślałam że zacznę w styczniu ale nie wiem czy zacznę 4 ostatnia przygodę ze stymulacjia po ostatnich 2 torbielach po 4cm nie wiem kiedy to się wchłonie. ..... do tego endometrialna idzie na rekord ma już 8 cm tyle się najadla hormonów jeb...... przez 3 stymulacjie z 1 cm do 8 cm urosła. ....
A nie chcesz usunac tej torbirli endo przed kolejna proba??
Na badanie ana czeka sie w pl okolo 3 tygodnie ale witaminy i reszte poeinnas juz miec.
Hehe jeszcze sie nie dodzwonilam do lekarki dzwonie juz 2 tydzien i nikt nie odbiera telefonu :realmad: jutro probuje ostatni raz :growl: a jak sie nie dodzwonie to poprosze ordynator zeby sama zadzeonila do kolezanki i mnie umowila na styczen tak jak chciala :)
 
reklama
Do góry