reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja postanowiłam, że jutro pójdę na betę. To będzie 10 dpt. Dzisiaj mam cały czas wrażenie, że zaraz okres przyjdzie, a od piątku doła, że na pewno się nie udało.


IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
 
Mawila jak widzę Twoje wyniki, to mam wrażenie, że moja beta jest za niska. Fakt, że ja miałam podawane 3-dniową komórkę, ale w 15 dpt mam dopiero 600, trochę mnie to niepokoi :(
 
Mawila jak widzę Twoje wyniki, to mam wrażenie, że moja beta jest za niska. Fakt, że ja miałam podawane 3-dniową komórkę, ale w 15 dpt mam dopiero 600, trochę mnie to niepokoi :(
Nie martw się. Pewnie wynika to z tego że ja miałam blastke ;) a może jakieś bliźniaki u mnie się szykują?[emoji14]żartuje oczywiście ale fajnie by było. Nie martw się na prawdę :* Liczy się przyrost. Zrób bete za 2 dni.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się. Pewnie wynika to z tego że ja miałam blastke ;) a może jakieś bliźniaki u mnie się szykują?[emoji14]żartuje oczywiście ale fajnie by było. Nie martw się na prawdę :* Liczy się przyrost. Zrób bete za 2 dni.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz z tymi bliźniakami wszystko jest możliwe[emoji6] przyrosty betki mam ładne, ale sprawdzę jeszcze jutro i pewnie w czwartek na wszelki wypadek[emoji4]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagors, no wiadomo - różnie może być. Zrobiłaś wszystko co mogłaś żeby było dobrze. Teraz tylko włącz pozytywne myślenie.

Annemarie, no to super,że podejście z Twoimi komórkami. Dopóki jest szansa to trzeba próbować. Ile zarodków teraz macie? No i kiedy beta??
A jeśli chodzi o rodzeństwo to mamy jeszcze jeden zarodek i zrobię wszystko żeby go zabrać. Na dzień dzisiejszy ciąża jest w moim przypadku zabroniona. Ale mam ogromną nadzieję,że za rok dostanę zielone światło. W sumie i tak nie chciałabym podchodzić wcześniej.
Fusun,
rozbujalam sie troche,pobrali 13 komorek,wszystkie dojrzale,10 z nich sie zaplodnilo i podzielilo.Jedna buszuje w brzuchu(taka mam nadzieje) i 9 na lodzie.Nad beta na razie nie mysle bo w zeszly piatek wstrzykiwalam ovitrelle i te piatek znowu ja dostane ,wiec potem musze jeszcze z 12 dni odczekac...wiec cala wiecznosc.Nie stresuje sie na razie bo mam na razie pare podejsc do kryo. Oprocz tego grypa mnie rozlozyla i jakies bakterie...wiec cud bedzie jak przy tej masie lekow,ktore musze brac,kropek zostanie.
Ale nic ,pozostaje dalej walczyc,chociaz to cholernie nierowna walka...wiemy wszystkie.
 
reklama
Do góry