reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W niektórych przypadkach tak robią,ale nie denerwuj sie,teraz macie większe szanse [emoji6]
Ja wieczorem sie dowiem jak tam nasze kropeczki


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony

Myślisz że mogę zadzwonić jutro albo w środę zapytać, czy lepiej czekać do czwartku?
Daj znać po wizycie, trzymam kciuki :*
 
reklama
Mysle ze to nie jest kwestia specjalistow,bo jesli o to chodzi to sklanialabym sie w kierunku Polski albo Czech.a raczej tego ze mialam 8 miesiecy przerwy i mojej jajniki doszly do siebie po 3 stymulacjach.Moim zdanie robienie jednej stymulacji po drugiej nie przynosi dobrych efektow co zreszta bylo w zeszlym roku u mnie widac.Ale zdania sa podzielone.Nie byla to przerwa zamierzona ,a jednak na dobre nam to wyszlo.:)

To chyba kwestia indywidualna :-) u mnie 4 pod rzad z pozytywnym efektem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślisz że mogę zadzwonić jutro albo w środę zapytać, czy lepiej czekać do czwartku?
Daj znać po wizycie, trzymam kciuki :*

Myśle ze możesz dzwonić,juz cos będziesz wiedzieć,ale i tak jeszcze trzeba czeka na ich rozwój,moze 3 dni a moze 5... teraz to nic nie możemy zrobić,tylko mieć nadzieje,pij wodę i jedz białko ,zebys hiperki nie miała jak ja [emoji30]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
 
Dziękuję dziewczyny :) lekarz dzwonił że najprawdopodobniej zapladnia wszystkie, bo mamy słabe parametry nasienia :/ miała która z Was tak?

Nataliaa,
twojemu lekarzowi chodzi proawdopodobnie o to ,ze od 3 dnia zapolodnienie do glosu dochodzi genotyp plemnika i tak naprawde 4 i 5 doba pokaze ile udalo sie zaplodnic i ile dalej sie podzielilo. Ze strony lekarza sluszna decyzja dajaca wam wieksze szanse na powodzenie.Kciuki trzymac do czwartku zacisniete:D:D:D
 
Mawila jak widzę Twoje wyniki, to mam wrażenie, że moja beta jest za niska. Fakt, że ja miałam podawane 3-dniową komórkę, ale w 15 dpt mam dopiero 600, trochę mnie to niepokoi :(
Nie wiem czy czytałas o mojej becie kiedyś pisałam.
Ja w 14 dpt miała 174 betę i tez 3 dniowy podany zarodek. A w 16 dpt miałam 474.
Twoja beta jest wysoka
 
reklama
Do góry