reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fusun,
rozbujalam sie troche,pobrali 13 komorek,wszystkie dojrzale,10 z nich sie zaplodnilo i podzielilo.Jedna buszuje w brzuchu(taka mam nadzieje) i 9 na lodzie.Nad beta na razie nie mysle bo w zeszly piatek wstrzykiwalam ovitrelle i te piatek znowu ja dostane ,wiec potem musze jeszcze z 12 dni odczekac...wiec cala wiecznosc.Nie stresuje sie na razie bo mam na razie pare podejsc do kryo. Oprocz tego grypa mnie rozlozyla i jakies bakterie...wiec cud bedzie jak przy tej masie lekow,ktore musze brac,kropek zostanie.
Ale nic ,pozostaje dalej walczyc,chociaz to cholernie nierowna walka...wiemy wszystkie.
Annemarie no to ładnie zaszalałaś :p Oby w końcu się udało ;) Podziwiam Cię za tą walkę ! Grunt to się nie poddawać ! Kciukaski za was :)
 
Fusun,
rozbujalam sie troche,pobrali 13 komorek,wszystkie dojrzale,10 z nich sie zaplodnilo i podzielilo.Jedna buszuje w brzuchu(taka mam nadzieje) i 9 na lodzie.Nad beta na razie nie mysle bo w zeszly piatek wstrzykiwalam ovitrelle i te piatek znowu ja dostane ,wiec potem musze jeszcze z 12 dni odczekac...wiec cala wiecznosc.Nie stresuje sie na razie bo mam na razie pare podejsc do kryo. Oprocz tego grypa mnie rozlozyla i jakies bakterie...wiec cud bedzie jak przy tej masie lekow,ktore musze brac,kropek zostanie.
Ale nic ,pozostaje dalej walczyc,chociaz to cholernie nierowna walka...wiemy wszystkie.

Bardzo ładny wynik, dużo zapłodnionych komórek... Może tam gdzie mieszkasz są lepsi specjaliści niż w Polsce?
 
Bardzo ładny wynik, dużo zapłodnionych komórek... Może tam gdzie mieszkasz są lepsi specjaliści niż w Polsce?

Mysle ze to nie jest kwestia specjalistow,bo jesli o to chodzi to sklanialabym sie w kierunku Polski albo Czech.a raczej tego ze mialam 8 miesiecy przerwy i mojej jajniki doszly do siebie po 3 stymulacjach.Moim zdanie robienie jednej stymulacji po drugiej nie przynosi dobrych efektow co zreszta bylo w zeszlym roku u mnie widac.Ale zdania sa podzielone.Nie byla to przerwa zamierzona ,a jednak na dobre nam to wyszlo.:)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny :) lekarz dzwonił że najprawdopodobniej zapladnia wszystkie, bo mamy słabe parametry nasienia :/ miała która z Was tak?

W niektórych przypadkach tak robią,ale nie denerwuj sie,teraz macie większe szanse [emoji6]
Ja wieczorem sie dowiem jak tam nasze kropeczki


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
 
Do góry