reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kropelka mi sue tez wydaje ze Po 7 grudnia masz wizyte I ponownie przepisza progesteron
Na dzuen dzisiejszy nie stresuj sie zadzwon do szpitala
Nie slyszalam jeszcze zeby kobiety Po ivf braly progesteron tak krotko,Ja do 12 tyg ciazy znajoma jest tak samo co Ja teraz w 21 tyg a jeszcze bierze poprzez macice ma nisko.....
Pozatym niewiem Ale chyva jedna dawka nic nie zrobila na zle bobasowi,zadzwon;)))



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam wizyty 7 grudnia. Urtrogesan mam tylko do 7 grudnia . Następna wizyta3 tygodnie po pozytywnym teście licząc od środy 30.11. Zadzwonić i zapytać o cokolwiek związanego z ciąża tez moge dopiero 30.11 gdy wynik bedzie dla nich wiarygodny.
Masakra jakas tutaj jest.
 
reklama
Nie mam wizyty 7 grudnia. Urtrogesan mam tylko do 7 grudnia . Następna wizyta3 tygodnie po pozytywnym teście licząc od środy 30.11. Zadzwonić i zapytać o cokolwiek związanego z ciąża tez moge dopiero 30.11 gdy wynik bedzie dla nich wiarygodny.
Masakra jakas tutaj jest.

A nie możesz do Polski przylecieć?

Poza tym skąd ta pewność, że Ci nie przepiszą? Miałaś tak już?
 
A nie możesz do Polski przylecieć?

Poza tym skąd ta pewność, że Ci nie przepiszą? Miałaś tak już?
Pytałam ich po swoim pierwszym poronieniu czy dostanę cos następnym razem. Powiedzieli ze nie dają hormonów. Wierzą w to ze ciało sobie poradzi a jesli sobie nie poradzi to znaczy ze zarodek był słaby. Pitu pitu.

Moge zalatwic jedynie leki z Polski, narazie nie moge tam lecieć bo dopiero wracam po urlopie do pracy, wiec wolnego nie dostanę :(
 
Pytałam ich po swoim pierwszym poronieniu czy dostanę cos następnym razem. Powiedzieli ze nie dają hormonów. Wierzą w to ze ciało sobie poradzi a jesli sobie nie poradzi to znaczy ze zarodek był słaby. Pitu pitu.

Moge zalatwic jedynie leki z Polski, narazie nie moge tam lecieć bo dopiero wracam po urlopie do pracy, wiec wolnego nie dostanę :(

No rzeczywiście dziwne... Ale wiesz może co innego podtrzymywanie ciąży, a co innego leki które są niezbędne, bo organizm sam tego hormonu nie produkuje. Odczekaj te dwa dni i z nimi pogadaj, wyłóż co i jak, i że niby skąd miałby się ten progesteron wziąć. Wiara w naturę to jedno, ale naprawdę nie sądzę, że zależy im na poronieniu.
 
Och, jak zazdroszczę... A u nas w tym alpejskim kraju dopiero temperatura do 0 spadła, a ja się cieszę, że może wreszcie zima idzie. Otwieram forum, a u Ciebie biało... :):):)
Miłego dnia ze słonecznego Wiednia :)
O taki mam widoczek w pracy z okna :)
Och, jak zazdroszczę... A u nas w tym alpejskim kraju dopiero temperatura do 0 spadła, a ja się cieszę, że może wreszcie zima idzie. Otwieram forum, a u Ciebie biało... :):):)
Miłego dnia ze słonecznego Wiednia :)
A taki mam widok w pracy. Pieknie
20161128_084804.jpg
 

Załączniki

  • 20161128_084804.jpg
    20161128_084804.jpg
    712,9 KB · Wyświetleń: 558
Pytałam ich po swoim pierwszym poronieniu czy dostanę cos następnym razem. Powiedzieli ze nie dają hormonów. Wierzą w to ze ciało sobie poradzi a jesli sobie nie poradzi to znaczy ze zarodek był słaby. Pitu pitu.

Moge zalatwic jedynie leki z Polski, narazie nie moge tam lecieć bo dopiero wracam po urlopie do pracy, wiec wolnego nie dostanę :(

Nie mozesz isc do lekarza rodzinnego, zeby Ci przepisal?
Nie wydaje mi sie, zeby lot samolotem byl mniej szkodliwy niz brak progesteronu. Ja bym sie nie odwayzla leciec w pierwszym trymestrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma tu prywatnych ginekologów.
Jest w Hadze. Wizyta planta, ale bez problemu mozesz do nich pojechac. W ogole nie rozumiem czemu nie powiesz w prost,ze chcesz progesteron? Juz Ci pisalam,ze zrobilam tutaj mase badan, tylko ze ja nie pytalam czy potrzeba lub mozna, powiedzialam ze chce! I tyle. Tak samo z progesteronem. Po pierwszej iui nie dostalam nic, wyczytalam,ze dziewczyny biora i tez powiedzialam,ze chce recepte i dostalam bez gadania. Laski nie robia, tylko przestan pytac a zacznij zadac.
 
reklama
Do góry