reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kropelka30 To prawda jesteśmy jak superbohaterowie [emoji14]

Jak to jest, ile jajeczek się z reguły zapładnia? Można to jakoś ocenić procentowo? Włączyło mi się myślenie a tu taka skarbnica wiedzy wiec korzystam :p

Mi pobrali 6 komórek, z czego tylko 3 okazały się dojrzałe. W czwartek miałam punkcje, w piątek miała do mnie dzwonić pani doktor z informacją ile z tych trzech się zaplodniło i wtedy nerwy były ogromne. Okazało się, że wszystkie 3 się zaplodniły [emoji3] W sobotę podano mi dwa, jeden zamrozony został w trzecim dniu i czeka na lepsze czasy [emoji6]

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
 
Kropelka30 To prawda jesteśmy jak superbohaterowie :p

Jak to jest, ile jajeczek się z reguły zapładnia? Można to jakoś ocenić procentowo? Włączyło mi się myślenie a tu taka skarbnica wiedzy wiec korzystam :p

Nie da sie oszacowac. U mnie 4 stymulacje i za jazdym razem inne cuda wianki. Od prawie wszystkich do prawie zadnych. Np z 19 tylko 4.
 
Annemarie, trzymam kciuki. Podeszłaś do stymulacji czy miałaś crio w Czechach?
Kochana,jak mnie w koncu immunolog poustawial z lekami to stwierdzilam ze do stycznia(w styczniu mielismy transfer z dawczynia w Pradze miec)Zrobie ostatnia stymulacje na moich komorkach,dla swietego spokoju,zebym wiedziala,ze wszystko zrobilam.Stymulacja,tak dobrze wyszla,ze Czechy musielismy odmowic i zajac sie tym calym kurnikiem,Moze los tak chcial...:):)Fusun,Hess a wy kiedy wracacie po rodzenstwo?
 
Dziewczyny....co zrobić gdy w ciagu dnia zapomniałam wziac urtrogesan ? Biorę 3 razy dziennie po 2 kulki dopochwowo. I wlasnie przy wieczornej dawca zorientowałam sie ze zapomniałam.
Nie wiem jak to sie stało i nie wiem co teraz...?
 
Kochana,jak mnie w koncu immunolog poustawial z lekami to stwierdzilam ze do stycznia(w styczniu mielismy transfer z dawczynia w Pradze miec)Zrobie ostatnia stymulacje na moich komorkach,dla swietego spokoju,zebym wiedziala,ze wszystko zrobilam.Stymulacja,tak dobrze wyszla,ze Czechy musielismy odmowic i zajac sie tym calym kurnikiem,Moze los tak chcial...:):)Fusun,Hess a wy kiedy wracacie po rodzenstwo?
Super to tym bardziej trzymam kciuki zeby wszystkk sie udalo :*
A u jakiego immunologa sie leczysz??
 
reklama
Dziewczyny....co zrobić gdy w ciagu dnia zapomniałam wziac urtrogesan ? Biorę 3 razy dziennie po 2 kulki dopochwowo. I wlasnie przy wieczornej dawca zorientowałam sie ze zapomniałam.
Nie wiem jak to sie stało i nie wiem co teraz...?

Ja bym wziela teraz. Toz to progesteron, co za roznica, na pewno nie przedawkujesz ;)
 
Do góry