reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiex super! :) pewnie cudowne uczucie zobaczyć taki wynik.

Ja za pół godziny robię sobie zastrzyk z pregnylu trochę się boje łamania tych buteleczek ;(

Jak to jest z tymi zarodkami tzn ich liczbą, od czego to tak naprawdę zależy? My mamy plemniki z biopsji więc pewnie będą słabsze? Czy ktoś ma/miał podobną sytuację?
Mój m też musiał mieć biospje i nie wiem czy są gorsze bo u mnie lekarz był zadowolony z jakości i plemników które pobrali :) u was też napewno wszystko będzie dobrze :) powodzenia;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asiex super! :) pewnie cudowne uczucie zobaczyć taki wynik.

Ja za pół godziny robię sobie zastrzyk z pregnylu trochę się boje łamania tych buteleczek ;(

Jak to jest z tymi zarodkami tzn ich liczbą, od czego to tak naprawdę zależy? My mamy plemniki z biopsji więc pewnie będą słabsze? Czy ktoś ma/miał podobną sytuację?

W moim przypadku z biopsji byly gorszej jakosci ale sa z takich ciaze. Bardzo duzo z biopsji jest niedojrzalych bo sa ogolnie inne niz z wytrysku. Cos takiego mi embriolog tlumaczyl.
 
Dzięki za odpowiedź. Ciężki czas przede mną. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam sobie ostatni zastrzyk...
Miłego wieczoru!
Trzymam kciuki za końcówkę stymulacji. Ja tez panikowałam czy dobrze zrobiłam sobie ovitrelle (zamiast pregnylu). Bo jak wyjęłam igle to wyleciało mi troche poza miejsce docelowe. Ale poszło wszystko ok pomimo, ze wyhodowałam tylko 5 jajeczek.
To jest naprawde nie do wiary ile każda z nas musi przejsc...
 
Kropelka30 To prawda jesteśmy jak superbohaterowie :p

Jak to jest, ile jajeczek się z reguły zapładnia? Można to jakoś ocenić procentowo? Włączyło mi się myślenie a tu taka skarbnica wiedzy wiec korzystam :p
 
reklama
Ja miałam pobranych 9 jajeczek, ale zgodnie z ustawą, mogli mi zapłodnić tylko 6, resztę mogłam zamrozić albo oddać i zdecydowałam się na drugą opcję. Z tych 6 poprawnie zapłodniło się 5. Jedna komórka była mi podana w 3 dobie (klasy 10A), a 4 pozostałe rozwijały się dalej, ostatecznie dwie doszły do fazy blastocysty i zostały zamrożone.
 
Do góry