reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny! Bardzo się cieszę, bo jak do tej pory przyrosty są spoko: 542% (3-dniowy), 125% i 136%.;)
Dziś chciałam sobie kupić test ciążowy i z tego wszystkiego kupiłam paczkę testów owulacyjnych:eek:
 
Asiex super! :) pewnie cudowne uczucie zobaczyć taki wynik.

Ja za pół godziny robię sobie zastrzyk z pregnylu trochę się boje łamania tych buteleczek ;(

Jak to jest z tymi zarodkami tzn ich liczbą, od czego to tak naprawdę zależy? My mamy plemniki z biopsji więc pewnie będą słabsze? Czy ktoś ma/miał podobną sytuację?
 
Asiex super! :) pewnie cudowne uczucie zobaczyć taki wynik.

Ja za pół godziny robię sobie zastrzyk z pregnylu trochę się boje łamania tych buteleczek ;(

Jak to jest z tymi zarodkami tzn ich liczbą, od czego to tak naprawdę zależy? My mamy plemniki z biopsji więc pewnie będą słabsze? Czy ktoś ma/miał podobną sytuację?

Uczucie mega. Ale jeszcze wszystko może się wydarzyć więc staram się być spokojna.
Przed chwilą poinformowałam szefa i jestem bardzo miło zaskoczona, bo mi pogratulował, powiedział, że mam o siebie dbać i niczym się nie martwić:)

Ja brałam menopur w takiej buteleczce i zawsze mąż ją otwierał, bo sie bałam.
Nie wiem jak jest z plemnikami z biopsji, ale nie jestem przekonana czy są gorsze, może zapytaj lekarza jak to wygląda.
 
A jak to jest ze zwolnieniem z kliniki? Jest na nim napisana nazwa itd? Ja leczę się w Invicta Gdańsk. Nie chce za bardzo żeby wszyscy w pracy wiedzieli...
 
reklama
Do góry