reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mawila, nospa to polecana jest przy skurczach macicy (niektore dziewczyny je odczuwaja) lub przy bolach. Klucia, to chyba prawie kazda z nas jakies tam ma, osobiscie uwazam, ze nie warto.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie w kwestii nospy. Do ilu dni po transferze bralyscie nospe? Bóle macicy nie są przecież jakieś tragiczne więc nospe bralam raczej profilaktycznie i nie wiem czy teraz ją brać gdy coś zakluje czy nie panikowac i odstawić ją w cholerę? [emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja brałam 3 dni po i po 3 x dziennie.
Jeśli nic nie boli nie faszerowałabym się niepotrzebnie .
Nospa też w przesadniej ilości ma wpływ na rozwój dziecka w przyszłości.
 
Jesli ktos potrzebuje mam strzykawki Po menopur ,oddam,moze komus potrzebne.....
Ja przeciwpowe uzywam tylko jak nie moge JuZ wytrzymac (tak samo bylo zaraz Po transferze), zawsze se mysle co ja jem to samo dziecko ,Ale prawda jest niewskazane skurcze macicy wtedy lepiej wziasc (ja I tak bralam tylko jak nie moglam wytrzymac)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dora2016, kreatola, Peugeotka36

Mam siedząca pracę, w biurze. Nie jest jakoś strasznie stresująca. W dniu punkcji sobie daruje, ale np. następnego dnia mogę już iść do pracy? I tak samo planuję zrobić z transferem. Nie chce braćza dużo wolnego, żeby nie było afer...

Dziękuję za odpowiedź i za kciuki. dora2016 widzę, że niedługo beta. Kibicuję żeby była wymarzona! :)

kreatola o co chodzi z kalendarzem? Możesz mnie wpisać i poproszę do niego linka :)

Czyli tak, po punkcji zobaczę jak się będę czuła. A po transferze? Lepiej żyć normalnie, tzn, np w dzień transferu poleżeć, a następnego dni już można funkcjonować? Czy leżeć dłużej?
 
Ostatnia edycja:
Mam siedząca pracę, w biurze. Nie jest jakoś strasznie stresująca. W dniu punkcji sobie daruje, ale np. następnego dnia mogę już iść? I tak samo planuję zrobić z transferem. Dziękuję za odpowiedź i za kciuki, widzę, że niedługo beta. Kibicuję żeby była pięknista! :)

Ja drugiego dnia czułam się gorzej niż w dniu punkcji i cieszyłam się ze wzięłam na ten czas urlop, a też pracuję w biurze.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też bardzo się cieszę że jak miałam podejście w marcu wzięłam chorobowe od dnia punkcji bo strasznie to przeszłam przez 4 dni ledwo chodziłam prawie miałam odwołany transfer i miałam podawane kroplowki...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi utrogestan nie wyplywa, zawsze staram sie wlozyc go gleboko, w pozycji z nogami do gory.
Dora, w 8dpt 2dniowych zarodkow sikacz ma prawo wyjsc jednokreskowy, bhcg moze cos pokaze, choc to jak 5dpt blastocysty, wiec najczesciej od wtedy zaczyna byc to bhcg produkowane.
Wkładam urtrogesan na całą długość aplikatora. Dalej sie nie da a i tak wypływa. Jedynie po nocy jest czysto ale to logiczne.

Ambicja1987
Ja wzięłam 2 tyg urlopu była to bardzo dobra decyzja bo miałam strasznie duzo bolu, mdłości i bolu głowy po punkcji. Po transferze z kolei potrzebowałam spokoju, nie mogłabym skupić sie na pracy bo w sumie nawet do tej pory (a to juz 13 dpt) o niczym innym nie myśle tylko o mojej małej kropce. Wiec chyba każdej kobiecie poleciłabym chwilowe odbicie od pracy. No chyba ze praca łatwa lekka i wśród fajnych ludzi, to ok.
 
Dziewczyny,nie przejmujcie sie tak tymi resztkami ,ktore wyplywaja,bo to jest substancja pomocnicza w ktorej znajdowal sie prg.Te globulki rozpuszczaja sie pod wplywem ciepla i wilgoci,uwalnia sie progesteron,resza zostaje wydalana.Tez aktualnie z tematem walcze;)wytrwalosci zycze.
 
reklama
Do góry