reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi utrogestan nie wyplywa, zawsze staram sie wlozyc go gleboko, w pozycji z nogami do gory.
Dora, w 8dpt 2dniowych zarodkow sikacz ma prawo wyjsc jednokreskowy, bhcg moze cos pokaze, choc to jak 5dpt blastocysty, wiec najczesciej od wtedy zaczyna byc to bhcg produkowane.
Dlatego wolę poczekać do wtorku lub środy, niż znowu zobaczyć jedną krechę.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
 
reklama
Cześć dziewczyny, dokopalam się w internecie do waszego forum... we wtorek mam pickup i jak się stworzą zarodki to kilka dni później pewnie transfer. Myślicie ze po pobraniu komórek a przed transferem mogę normalnie chodzić do pracy i po transferze tez? Jak to było u Was?

Pewnie najważniejsze to żeby się nie stresować... u nas było tak, ze M ma niedrożne nasieniowody i plemniki są z biopsji, pewnie są trochę słabsze niż normalnie. Sama już nie wiem udaje się tylko niektórym wiec dlaczego to miałabym być akurat ja...

Mam nadzieje ze podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie...
 
Cześć dziewczyny, dokopalam się w internecie do waszego forum... we wtorek mam pickup i jak się stworzą zarodki to kilka dni później pewnie transfer. Myślicie ze po pobraniu komórek a przed transferem mogę normalnie chodzić do pracy i po transferze tez? Jak to było u Was?

Pewnie najważniejsze to żeby się nie stresować... u nas było tak, ze M ma niedrożne nasieniowody i plemniki są z biopsji, pewnie są trochę słabsze niż normalnie. Sama już nie wiem udaje się tylko niektórym wiec dlaczego to miałabym być akurat ja...

Mam nadzieje ze podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie...
Hej, to wszystko zależy od tego czym się zajmujesz i jak się będziesz czuła po punkcji. Ja pracuję w przedszkolu, wiadomo, że jest to siedlisko zarazków ;-) więc wolałam nie ryzykować. Poszłam na zwolnienie jeszcze przed stymulacją, ale przez to, że byłam przeziębiona i musiałam dojść do siebie. I tak siedzę juz miesiąc.
Wszystkiego dobrego, trzymam kciuki za wtorek :-)

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
 
Cześć dziewczyny, dokopalam się w internecie do waszego forum... we wtorek mam pickup i jak się stworzą zarodki to kilka dni później pewnie transfer. Myślicie ze po pobraniu komórek a przed transferem mogę normalnie chodzić do pracy i po transferze tez? Jak to było u Was?

Pewnie najważniejsze to żeby się nie stresować... u nas było tak, ze M ma niedrożne nasieniowody i plemniki są z biopsji, pewnie są trochę słabsze niż normalnie. Sama już nie wiem udaje się tylko niektórym wiec dlaczego to miałabym być akurat ja...

Mam nadzieje ze podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie...

Cześć!
Po samej punkcji to bym nie polecała pracy.
Ja przed córeczką nie miałam żadnych przygód, ale lekarka kiepsko mnie uśpiła, więc to może dlatego czułam się lepiej - mniejsza dawka środka usypiającego.
W zeszłym roku spałam cały dzień po punkcji, potem czułam się normalnie.
A w tym roku byłam "chora" w dzień punkcji i dzień po - mdłości, zawroty głowy etc.
Potem wszystko się unormowało i mogłam normalnie funkcjonować. Pracuję w domu, ale mam 3,5-letnią córkę, więc nie ma mowy o leżeniu cały czas. No i się udało i jestem w ciąży.
Aha - pobrano mi 17 komórek i jajniki mnie nie bolały, więc to też kwestia indywidualna.
Tutaj niektóre dziewczyny nawet gdyby chciały, to tak cierpiały po punkcji, że nie byłby w stanie pracować.
Powodzenia!

ps. dopisać Cię do naszego kalendarza?
 
Ambicja Ja przed punkcja mialam pare dni off bo mialam stracha wolalam byc z mezem ,3dni po punkcji mialam transfer i po transferze Tydz wipjnego rak wiec razem z 2tyg wilnegi gora ,prawda zsjezy od pracy jaka wykonujesz ,jak bedziesz Po punkcji Sue czula ....,ja rowniez mialam 17 jajek (pobrali o 9 rano a o 20 szlam na kolsce-pizza I Do kina,wszustko zalezy od pracy I jak ty to zniesiesz...
Powodzenia i witam na tym wspanialym forum ,tu napewbo nie raz dziewczyny ci pomoga ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwi mnie troche ze moge brać urtrogesan tylko do 7 grudnia.
Tuż przed stymulacją miałam półroczną sztuczna menopauzę. Wiec moje hormony bardzo długo były uśpione. I nie sadze ze 3 tygodnie z urtrogesanem wznowią wystarczająco produkcje :(

Kochana lekarz napewbo wie i dlatego masz tylko do 7/12
Kazda kobietka inna ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziś chciałam trochę ogarnąć chatkę, ale przy sprzątaniu nasilało się uczucie kłucia i w końcu sobie odpuściłam. Też tak macie?
 
Info dla potrzebujacych-betujacych. Szukalam najbardziej polecanych testow domowych. Czesto polecanym jest Pink Test jako wiarygodny i wczesnie wykrywajacy, sa z nich tez wersje super czule od bhcg 10. Jeszcze bardziej polecanym jest natomiast Facelle z Rosmanna. W instrukcji ma, ze niby wykrywa od 25, ale dziewczyny w necie czesto pisaly o dwoch kreskach przy betach ok 10, a nawet 8 i 3! Super czuly test! Jutro lece kupowac, szkoda ze po porannej toalecie ;)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie w kwestii nospy. Do ilu dni po transferze bralyscie nospe? Bóle macicy nie są przecież jakieś tragiczne więc nospe bralam raczej profilaktycznie i nie wiem czy teraz ją brać gdy coś zakluje czy nie panikowac i odstawić ją w cholerę? [emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry