reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No fakt, nic nie biorę.
Ale u mnie nie na takiej klauzura na umowie. Żadnych informacji o tym, ze jak by było mniej zarodków to badań nie robią. Mam przyjść 5 dnia rano, dowiedzieć się na czym stoimy i oddać zgody na badanie


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Bez zgody ci zrobili?? Dziwne... ja mialam juz wszystko podpisane przed punkcja.

Teraz pewnie bedziesz mogla zdecydowac czy w przypadku malej ilosci zarodkow nie oplaca ci sie je badac. Zrobisz nowa stymulacje, punkcje i dopiero badania. Ja tak zrobilam. Inaczej zbyt duze ryzyko na strate pieniedzy... no ale ja mam 50% na chore dziecko. Ty robisz dla swietego spokoju...
 
Oj to czekanie... Ja w sumie nie zauważam u siebie kompletnie żadnych zmian. Dziś miałam leciutkie plamienie, dosłownie maleńkie ślady krwi. Zastanawiam sie czy to może być jeszcze po punkcji? Dziś jest 3 dpt trzydniowego Kropka, chyba za wcześnie na implantację?
 
Zrobili mi punkcję ze zgoda na procedurę in vitro. A papiery do PGS zobaczyłam na oczy na rozmowie zaraz po punkcji. I mam przyjść z podpisanymi w poniedziałek 5 dnia.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bolesne jajniki przed punkcja to normalne, bo sa znacznie powiekszone. Hiperstymulacja pojawia sie raczej kilka dni pu punkcji.
Dziewczyny czy to normalne, ze po punkcji nie biore zadnego leku typu progynova? Czy moze lekarz zapomnial?
 
Witam.
Jestem tu nowa i potrzebuję pilnie porady.Własnie mam zacząć stymuację do in vitro.Wcześniej oczywiście brałam antykoncepcje i od 2dc mam zacząć stymulację .Problem w tym, że wczoraj zaczęło mi się plamienie ,a dziś zamiast krwawienia nadal to plamienie i nie wydaje mi się, żeby sytuacja się rozwinęła.Prawdopodobnie po antykoncepcji tak będzie wydlądała moja miesiączka.Czy któraś z Was miała taką sytuację czy jutro powinnam zacząć zastrzyki ? Dziś niedziela więc nawet nie ma gdzie zadzwonić i dopytać...
 
Mika32 u mnie bylo podobnie po antykoncepcyjnych. Trudno bylo stwierdzic czy to plamienie to juz miesiaczka czy nie. Ja w takiej sytuacji robilam badanie estradiolu i progesteronu i kontaktowalam sie z embriologiem, ktory to potrafil wyczytac z moich badan w ktorym momencie cyklu jestem.
 
reklama
Witam :) mam takie pytanie czy wy też stosowałyście diety wysoko białkowe? Kiedy najlepiej zacząć stosować i czy macie może jakieś sprawdzone ? Gdzie mogę znaleźć jakąś dobrą dietę? Ja już w środę mam pierwsze usg przed crio i dowiem się kiedy będzie crio moich bąbelków i zaczynam się trochę denerwować:/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry