reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam.
Jestem tu nowa i potrzebuję pilnie porady.Własnie mam zacząć stymuację do in vitro.Wcześniej oczywiście brałam antykoncepcje i od 2dc mam zacząć stymulację .Problem w tym, że wczoraj zaczęło mi się plamienie ,a dziś zamiast krwawienia nadal to plamienie i nie wydaje mi się, żeby sytuacja się rozwinęła.Prawdopodobnie po antykoncepcji tak będzie wydlądała moja miesiączka.Czy któraś z Was miała taką sytuację czy jutro powinnam zacząć zastrzyki ? Dziś niedziela więc nawet nie ma gdzie zadzwonić i dopytać...
Witaj mika
Ja tez zaczynalam stymulacje od 2dc i moim zdaniem powinnas zaczac juz dzis mimo ze to sa plamienia.
 
reklama
Hej Kobietki. Poszłam dziś do mojej pani doktor po zwolnienie na kolejny tydzień, ale z racji tego, że to już 8 dpt, doktor poprosiła mnie o zrobienie bety, żeby wiedzieć na czym stoimy. Betka wyszła 17,6!
Pierwszy raz więcej niż 0,01:)
Wiem, że 17,6 to nie za wiele, ale chyba na 8 dpt nie jest źle, co?
 
Asiek super gratuluje :tak::yes: ciekawe jak bedzie przyrastala:)
U mnie 6 dpt, brzuch od wczoraj ciągnie jak na okres, ból masakra a okresu nie ma.
Powinien sie pojawić po takich bólach jakie miałam dzis w nocy....
 
Witam.
Jestem tu nowa i potrzebuję pilnie porady.Własnie mam zacząć stymuację do in vitro.Wcześniej oczywiście brałam antykoncepcje i od 2dc mam zacząć stymulację .Problem w tym, że wczoraj zaczęło mi się plamienie ,a dziś zamiast krwawienia nadal to plamienie i nie wydaje mi się, żeby sytuacja się rozwinęła.Prawdopodobnie po antykoncepcji tak będzie wydlądała moja miesiączka.Czy któraś z Was miała taką sytuację czy jutro powinnam zacząć zastrzyki ? Dziś niedziela więc nawet nie ma gdzie zadzwonić i dopytać...
Przed stymulacją pytałam moja ginekolozke czy plamienie mam traktować jako pierwszy dzień okresu, bo takiej właśnie sytuacji się obawiałam. Po antykoncepcji ten okres jest jednak inny. Ginekolog powiedziała, że tak. Wiec jak zaczęłam plamić w sobotę, w niedziele zaczęłam robić zastrzyki. A okres rozkręcil się na dobre.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem wam dziewczyny, że dzisiaj w ogóle nie myślę za dużo o tym, że jestem po transferze. Zajęłam się różnymi rzeczami i jakoś to, że w środku są Kropki wydaje mi się jakieś nierzeczywiste. Mam nadzieję, że tak miną mi kolejne dni, a ostatniego listopada będzie pozytywna beta.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, troszkę zżera mnie od środka, jak Was wszystkie napewno. Myślicie, że możliwe jest plamienie implantacyjne w 3 dpt? Czy to za wcześnie? Podali mi trzydniowego Kropka.
 
Witam.
Jestem tu nowa i potrzebuję pilnie porady.Własnie mam zacząć stymuację do in vitro.Wcześniej oczywiście brałam antykoncepcje i od 2dc mam zacząć stymulację .Problem w tym, że wczoraj zaczęło mi się plamienie ,a dziś zamiast krwawienia nadal to plamienie i nie wydaje mi się, żeby sytuacja się rozwinęła.Prawdopodobnie po antykoncepcji tak będzie wydlądała moja miesiączka.Czy któraś z Was miała taką sytuację czy jutro powinnam zacząć zastrzyki ? Dziś niedziela więc nawet nie ma gdzie zadzwonić i dopytać...

Ja poczekala bym do jutra I zadzwonila. miałam informację, żeby zacząc zastrzyki 2 dnia, chyba ze wypadla by na srode bo wtedy poczekać do 3ciego dnia (zeby 6 dzień= kontrola nie wypadł w niedziele). Czyli nic sie nie stanie jesli nawet zaczniesz 3ciegi dnia.
 
reklama
Powiedzcie mi kochane jakie moge zrobic badania? Poniewarz jak wiadomo diagnozowali mojego m bo najwiekszy u nas problem jest w ruchu plemnikow. U mnie hashimoto i teraz mutacja mthfr czyli wrodzona nadkrzepliwosc. I wlasnie we wtorek jestem umowiona z moja ordynator na wizyte w poradni hematologicznej i tak sie zastanawiam na co moge ja naciagnac :) w gre wchodza wszelakie przeciwciala bo poradnia moze je zlecac. oprucz anty tpo kariotypu mutacji v leiden genu protrombiny i mthfr witamin ja nie mialam robione nic procz standardu wirusologii.
Wiec prosze o podpowiedzi :)
 
Do góry