reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest/było u Was z nocnym wstawaniem na siku? Ja na początku wstawałam kilka razy, a dwie ostatnie noce przespałam bez problemu.
Dziś też czuję, że piersi bolą już zdecydowanie mniej. Bolą mnie jednak plecy w odcinku lędźwiowym i trochę brzuch, mimo, że brałam nospę. Teraz tylko pytanie czego to są objawy.:sad:

Niczego to nie sa objawy. To wszystko leki.
 
reklama
Cześć dziewczyny... dzis 6 doba po transferze. W nocy budził mnie potworny ból brzucha, dokładnie taki jak na okres. Rano byłam pewna ze juz po wszystkim...ze dostałam okres. Ale nadal go nie ma. Wzięłam nospe mimo ze lekarz o niej nawet nie wspomniał. To wszystko jest takie dziwne:/
Dlaczego po prostu nie mozna dostać okresu lub go nie dostać tylko wszystko sie tak "kotłuje"...
 
Miłej niedzieli. Kropelko, jak by to był ból jak na okres to okres by się pewnie pojawił w ciągu godziny, tak mi się wydaje... Może to ta implantacja... A może wzdęcie i ucisneło na przekrwioną, wrażliwą po lekach macicę? Oby, oby...

Ja też miałam przedziwną noc. Nie denerwowałam się nawet w połowie tak jak przed punkcją i w tygodniu ją poprzedzającym (teraz jest tak jakby "po ptokach", zarodki są na szkiełku a na tą chwilę nie mam na nic wpływu). No ale ta właśnie dziś a nie wcześniej budziłam się w nocy chyba z 10 razy. Miałam dziwne, niepokojące sny, nie pytajcie jakie bo po każdym uśnięciu były inne. No i ja nie miewam budzenia się w nocy, do rana śpię jak zabita a tu takie coś. Kilka razy jak się budziłam to była straszna ulewa. Podobno halny miał wiać, mżawka przez to?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna82 ja tez długo i intensywnie rozmyślałam o naszych komoreczkach, ile ich tam jest, czy sie dzielą czy w ogole jakakolwiek przetrwa. Od punkcji śpię niespokojnie, budzą mnie albo koszmary albo bóle albo siku albo pić....dramat. Juz dwa razy mi sie śniło ze poroniłam a dzisiejszy sen to w ogole przeszedł wszystko bo śniło mi sie ze zdjęłam majtki a tam było krwią napisane "poronienie". :oo2::baffled: Ciezko udźwignąć ten stres. Jeszcze do tego mój chłopak ma teraz pracujący weekend wiec siedzę sama ze swoimi myślami.
Ciezko wyluzować.
 
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnej niedzieli dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


21:husann -wizyta u gin prowadzacego ciążę
21: jaskolcia - betowanie 1
21: koniczyna82 - wizyta po punkcji (nt. zarodków)
22: rustynka - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
23: sunrisea - betowanie 1
23: plastelinka88 - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24: koniczyna82 - wizyta kontrolna w czasie cyklu
24: asiex - betowanie 1
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25: sunrisea - betowanie 2
28: mawila - betowanie 1
30: dora2016 - betowanie 1
30: kropelka30 - betowanie 1

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
1: ziółko87 - betowanie 1
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka -wizyta w drugiej klinice
12: kreatola - badania prenatalne 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
16:margaretka35 - konsultacje
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Teraz ja wypadłam [emoji12]21.11wizyta w trakcie stym



Jaskolcia dziękuje [emoji8]. No myśle ,ze za tydzień będę juz z moimi kropeczkami


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna82 ja tez długo i intensywnie rozmyślałam o naszych komoreczkach, ile ich tam jest, czy sie dzielą czy w ogole jakakolwiek przetrwa. Od punkcji śpię niespokojnie, budzą mnie albo koszmary albo bóle albo siku albo pić....dramat. Juz dwa razy mi sie śniło ze poroniłam a dzisiejszy sen to w ogole przeszedł wszystko bo śniło mi sie ze zdjęłam majtki a tam było krwią napisane "poronienie". :oo2::baffled: Ciezko udźwignąć ten stres. Jeszcze do tego mój chłopak ma teraz pracujący weekend wiec siedzę sama ze swoimi myślami.
Ciezko wyluzować.

Uuu...nie No, mi się śnią tylko jacyś psychopaci przed którymi uciekam po wspinając się na metalowe wieże w jakimś terenie odludnym a za to górskim i z przepaściami. Albo, że staram się znaleźć schronienie bo niedługo będzie wichura. Budzę się bez strachu, przewracam na drugi bok i nowy sen, jak bym zmieniała kanały w jakiejś pokręconej tv ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślicie, że jeśli zapłodnili mi wszystkie komórki ze względu na to, ze mam mieć robione PGS (zgodę na biopsję zarodków dopiero mam donieść) a w poniedzałek okaże się, ze jest tylko jeden jedyny zarodeczek to nie będę miała prawa zrezygnować z PGS i mrożenia? W takiej sytuacji wolała bym chyba spróbować przygarnąć kropka na teraz, bez ryzyka ze się nie rozmrozi i bez tej biopsji...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślicie, że jeśli zapłodnili mi wszystkie komórki ze względu na to, ze mam mieć robione PGS (zgodę na biopsję zarodków dopiero mam donieść) a w poniedzałek okaże się, ze jest tylko jeden jedyny zarodeczek to nie będę miała prawa zrezygnować z PGS i mrożenia? W takiej sytuacji wolała bym chyba spróbować przygarnąć kropka na teraz, bez ryzyka ze się nie rozmrozi i bez tej biopsji...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Ja podpisalam dokument, ze w wyniku mniejszej ilisci zarodkow niz 4 nie robia badania. Ale i tak by pobrali material i zamrozili.

A u ciebie mozliwe jest podanie zarodka? Bierzesz leki??
 
reklama
No fakt, nic nie biorę.
Ale u mnie nie na takiej klauzura na umowie. Żadnych informacji o tym, ze jak by było mniej zarodków to badań nie robią. Mam przyjść 5 dnia rano, dowiedzieć się na czym stoimy i oddać zgody na badanie


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry