reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trochę szkoda, że lekarze nie mówią o no-spie. Ja mam teraz mega doła, bo boję się, że to że nie brałam no-spy spowodowało, że zarodek się nie zagnieździł :(
Hej. Ja nospe lyknelam tylko kilka razy jak takie ciagniecie mocniejsze czulam... Nie lykalam zapobiegawczo i zarodek sie zagniezdzil... Wiec spokojnie:) wiem ze latwo mi teraz mowic ale nie mozna sie stresoqac dodatkowo...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
wzielam nospę...teraz sobie wmawiam ze mam skurcze macicy....przeklety orgazm!:(
A do sikacza jeszcze 11.

Jak jest u Was z intuicja? Czy ktoras z Was od poczatku czula ze sie nie udalo i tak było...lub odwrotnie, od początku wszystko było na tak?
Czy Wasza intuicja kłoci sie z rozsądkiem i wynikami badań, zaleceniami lekarzy itp ?
Ja bylam dosc spokojna przy nieudanym transferze... Przy aktualnym - udanym juz bylam przekonana ze bedzie zle a tu niespodzianka ze beta wysoka:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pixie Dixie, przesyłam zalecenia po transferze, które pewnie też dostaniesz, jako, że jesteśmy w tej samej kliniceZobacz załącznik 783933
A ja mialam zakaz sexu tylko w dzien transferu... I tak bez szalenstw ale calkiem sie nie powstrzymujemy... Choc maz i tak troche marudzi... Mimo ze z Jankiem 3 miesiace calkiem bez mial po plamieniu, tetaz jakos bardziej ma checi...
Tak sobie wlasnie powtarzam ze jak normalnie kobiety w ciaze zachodza to przeciez poki nic zlego sie nie dzieje to nie ma zakazu... Wiec czemu my mamy miec??

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za pamięć, u mnie na razie "czysto". Czekam cierpliwie na poniedziałek.
Jaskolcia... Ja z jankiem w ciazy w 6 tyg po usg pecherzykowym mialam plamienie... Trwalo tylko jakies 30 min, ale po wczesniejszym naturalnym pustym jaju plodowym ktore " poronilam" tez w 6 tyg od razu biegiem pojechalam na ip... Bylam 10 dni w szpitalu na wszelki wypadek mimo ze nic sie nie powtorzylo... Lekarze woleli na mnie po in vitro chuchac... Mimo ze najpraefopodobniej bylo to skutkiem aplikacji luteiny bo w usg czysto bylo... Ale w szpitalu pierwszy raz widzialam serdusxko... A potem do konca ciazy bylo bezproblemowo:)
Mam nadxieje ze u ciebie tez tak będzie

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie zostałaś usunięta, prawdopodobnie przypadkiem skopiowałam nie tę wersję. Nie obrażaj się, nie robię tego specjalnie - czasem trudno wszystko opanować, zajdmuję się kalendarzem od niedawna. Napisz, kiedy Cię wpisać, proszę, to poprawię.
Sppko nic sie niie dzieje :) tak tylko zapytalAm:) kkochana 23 listopad serduszkowa
 
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnej niedzieli dla wszystkich!

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


21:husann -wizyta u gin prowadzacego ciążę
21: jaskolcia - betowanie 1
21: koniczyna82 - wizyta po punkcji (nt. zarodków)
21: pixie_dixie - wizyta kontrolna w czasie stymulacji
22: rustynka - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa ❤❤❤❤❤
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
23: sunrisea - betowanie 1
23: plastelinka88 - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa ❤❤❤❤❤
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24: koniczyna82 - wizyta kontrolna w czasie cyklu
24: asiex - betowanie 1
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25: sunrisea - betowanie 2
28: mawila - betowanie 1
30: dora2016 - betowanie 1
30: kropelka30 - betowanie 1

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
1: ziółko87 - betowanie 1
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka -wizyta w drugiej klinice
12: kreatola - badania prenatalne 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
16:margaretka35 - konsultacje
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry ☺☺☺
Milej niedzieli zycze ☺ u mnie bedzie dluuuga i nudna poniewaz M poszedl na sluzbe i dopiero jutro rano wraca a ja sama w domu + kot.

Aaaa i jeszcze cos dzis jest 20sty i dzis zaczol mi sie 20tc to juz polowa sama nie wiem kiedy to minelo ☺☺☺
 
Ostatnia edycja:
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnej niedzieli dla wszystkich!

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


21:husann -wizyta u gin prowadzacego ciążę
21: jaskolcia - betowanie 1
21: koniczyna82 - wizyta po punkcji (nt. zarodków)
22: rustynka - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa ❤❤❤❤❤
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
23: sunrisea - betowanie 1
23: plastelinka88 - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa ❤❤❤❤❤
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24: koniczyna82 - wizyta kontrolna w czasie cyklu
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25: sunrisea - betowanie 2
28: mawila - betowanie 1
30: dora2016 - betowanie 1
30: kropelka30 - betowanie 1

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka -wizyta w drugiej klinice
12: kreatola - badania prenatalne 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
16:margaretka35 - konsultacje
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
❤❤❤❤❤
Kreatola, poproszę o dopisanie do kalendarza 1.12-betowanie. Pozdrawiam i miłej niedzieli:)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest/było u Was z nocnym wstawaniem na siku? Ja na początku wstawałam kilka razy, a dwie ostatnie noce przespałam bez problemu.
Dziś też czuję, że piersi bolą już zdecydowanie mniej. Bolą mnie jednak plecy w odcinku lędźwiowym i trochę brzuch, mimo, że brałam nospę. Teraz tylko pytanie czego to są objawy.:sad:
 
Do góry