reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

1479411862-1poahz.jpeg


Kupiłam,ale nie wiem czy to mi cos jeszcze da w tym cyklu

Margaretka i jaskolcia ja mocno trzymam za Was kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki Koniczynko, to u nas podobnie wyjdzie, próbuję się zorientować w cenach. A napisz mi jeszcze, czy Ty miałaś histeroskopię robioną? Widzę, że dziewczyny miały, a mi wczoraj gin. powiedziała, że nie ma potrzeby. To pytanie też kieruję do Ciebie Milagors, miałaś robioną histero.?

Wg mnie dobrze jest mieć zrobione


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktor
Zanim zostales poczety - pragnęliśmy Cie,
zanim sie urodziles - kochaliśmy Cie,
nim minela pierwsza minuta Twojego zycia... - byliśmy gotowi za Ciebie umrzec..."
9:48 godzina wzruszenia, 55 cm milosci, 3300 g szczescia.

Olusia, ogromne gratulacje [emoji844][emoji7]
To najpięknieszy cud na świecie [emoji7]
Trzymajcie sie zdrowo.

Dziekujemy ze pamiętałas o Nas i wkleilas nam Kawałek Was [emoji7][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna82, po punkcji to normalne, ze moze byc w koncu nakluwali w srodku przy duzym endometrium. Moze jeszcze bierzesz acard czy fraxi to tymbardziej. Spokojnie, to ustanie. Ja mam bol brzucha od wczorajszej punkcji i to mnie martwi.
 
Ja plamilam po punkcji dwa dni. Moze to zwykle plamienie, nie okres?
Tzn. u mnie nie ma transferu w tym cyklu wiec nie biore zadnych lekow poza antybiotykiem itd. Lekarz cos mowil o okresie ale zrozumialam ze to za parę dni/tydzień. Ale przyznaję, że za bardzo koncentrowałam się na temacie zarodków I nie zapamiętałam tej info..
 
Koniczyna82, po punkcji to normalne, ze moze byc w koncu nakluwali w srodku przy duzym endometrium. Moze jeszcze bierzesz acard czy fraxi to tymbardziej. Spokojnie, to ustanie. Ja mam bol brzucha od wczorajszej punkcji i to mnie martwi.

A boli tak bardzo bardzo ,ze na lekach jesteś? Bo zastanawiam sie właśnie czy mam sobie organizować wolne po mojej punkcji ?

A te leki to lekarz przepisuje?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry