reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to w sumie sie okaże,bo za nie odbyte nie oddają,i chyba 3 monitorującej wizyty nie będziemy mieli... No ale zobaczymy [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
poza pakietem płaciliśmy 670 zł za wizyty moniturujące (i wyszły ogólnie 3 wizyty wraz z pierwszą, kiedy miałam przepisane leki) i nie można było tego zamienić na pojedyncze wizyty za 120 zł, to chyba mnie wtedy wkurzyło najbardziej
 
reklama
Ja korzystam z usług Invimed i póki co jestem zadowolona. Od razu wiedzieliśmy ile nas to będzie kosztować. Jeśli chodzi o wizyty, to nie trwają krótko, bo na jednej byliśmy chyba godzinę! Pacjentki w poczekalni prawie mnie wzrokiem zabiły, jak juz wyszłam. Też się nad pakietem zastanawialiśmy, ale jednak wybraliśmy opcję, że badania osobno. Szukałam po prostu gdzie korzystniej.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktor
Zanim zostales poczety - pragnęliśmy Cie,
zanim sie urodziles - kochaliśmy Cie,
nim minela pierwsza minuta Twojego zycia... - byliśmy gotowi za Ciebie umrzec..."
9:48 godzina wzruszenia, 55 cm milosci, 3300 g szczescia.
 

Załączniki

  • FB_IMG_1479384348912.jpg
    FB_IMG_1479384348912.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 148
  • FB_IMG_1479384334783.jpg
    FB_IMG_1479384334783.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 152
  • Resized_20161117_095830.jpg
    Resized_20161117_095830.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 151
reklama
Witam hm... Moja ciekawosc nie wytrzymala.... Zrobilam dzis trzecia bede tydzien temu mialam 4500 teraz mam 9500 czy to dobry przyrost ? 22 listop bedzie miesiac po transferze. Pytam bo wizyte mam w srode ...:)
 
Do góry