reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za owocną punkcję, udane wizyty i za same dobre wiadomości!!!

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


16: kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
16: scarlett86 - wizyta po próbie + nowy plan działania
16: koniczyna82 - punkcja
16: pixie_dixie - wizyta w czasie stymulacji

17:Olusja1987 - termin cc witamy na świecie upragnionego synka
17: dora2016 - punkcja
18:Mawila -criotransfer
18:Klarsa - usg serduszkowe ❤❤
21:husann -wizyta u gin prowadzacego ciążę
21: jaskolcia - betowanie 1
22: rustynka - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
23: sunrisea - betowanie 1
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25: sunrisea - betowanie 2

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
16:margaretka35 - usg serduszkowe❤❤
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry!
Powodzenia dziś dla wszystkich!

Ja się nie mogę doczekać wizyty, bo dziś idzie z nami córeczka i pierwszy raz "na żywo" zobaczy swoje przyszłe rodzeństwo :):):) Póki co nie przejmuje sie jakoś bardzo - jak jej opowiedzieliśmy, pełni przejęcia, ja ze łzami w oczach, spytała: "Teraz??" A jak się okazało, że nie, nie jeszcze nie teraz, powiedziała tylko: "OK!":)

Miłego dnia dla wszystkich! :*
 
Dzieki dziewczyny, wlasnie czekam. Tak bolą mnie jajniki ze ledwo kuśtykam. jajnikiEwuniu nic nie przegapilas bo ja wieczorami zaczynalam czytac forum I w trakcie usypialam w ostatnich dniach, nie dalam rady napisać nic.

W poniedzialek lekarz zastrzelil mnie info (po moich pytaniach) ze nie bedzie u nas embrio vision skoro sa badania genetyczne. natomiast wczesniej mowil ze embriovision poleca jak najbardziej I że to zwieksza szanse o 10%, kilkukrotnie to mowil. Boje się, że zwyczajnie nie ma miejsca w sprzęvie dla nas. Tak mnie tym skolowal w poniedzialek ze zdazylamvtylko majtki zalozyc I wypad z gabinetu. Nic nie wiem, ani ile pecherzykow ani jakiej wielkosci. Postaram sie dowiedziec na wizycie przed punkcją.
 
Dzień dobry wszystkim poczytuje was cały czas choć się mało udzielam, jestem zdania im więcej się wie tym jest się przygotowanym na różne sytuacje. Gratuluję wszystkim którym się udało i trzymam kciuki za pozostałe osoby napewno się uda tylko trzeba czasu.
Wczoraj byłam u dr . Jestem już w 13t , dzidzia dobrze się rozwija ma 72mm podobno jest duży jak na swój wiek ok. 4dni do przodu, no ale my jesteśmy wysocy więc i może dlatego dzidzia duża będzie. Nie chciał się pokazać . Wypiol się tyłkiem i nic mu nie przeszkadzało , nawet szturchanie i ultra dźwięki, jakiś mały uparciuszek. Widać juz kosc nosowa i przezierność na poziomie 1.2 a więc dobrze. Bałam się tej wizyty ale na szczęście jest dobrze leki mam brać do końca 15 t i za miesiąc kolejna wizyta , może się pokaże i przestanie się chować.
 
reklama
Hmmm chyba i ja spróbuję tego rarytasu przed criotransferem bo obserwuje że cieszy się dużym powodzeniem wśrod Was Kochane....
Martwie się bo przeszukalam wszystkie swoje papiery i nie ma tam badania wyników AMH....!!!! Ja nie wiedziałam że powinno być i nikt tego mi nie zlecil...czy to możliwe?
Możliwe. Mam też nikt tego nie zlecił. Mój M sam zaproponował. Szczęście w nieszczęściu AMH mam ponad 14 więc to napawa optymizmem i daje siłę do walki :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry