reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny miłego dnia życzę wszystkim i betującym wysokich wyników. Ja dzisiaj dostałam @ i cieszę sie jak głupia (ostatnio tak na @ chyba 8 lat temu czekałam [emoji12]) ale dzwoniłam do kliniki umówić wizyte(żeby juz sie wpisać do naszego kalendarza [emoji6])a okazuje sie ze doktorka nie ma w wyznaczonym dniu,wcześniej i później tez nie [emoji15] wiec muszę do niego dzwonić osobiście [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monitoring w Bialymstoku. Okolo tygodnia bylam na miejscu. Dzien po punkcji pojechalam do domu i czekalam na telefon z labolatorium. Wolalam zawsze czekac w domu zeby nie zwariowac:)
Dzieki za info myslalam ze da sie to zakatwic na miejscu u mnie w Olsztynie :)
Ale i tak sie jeszcze zastanowie nad ta klinika :)
Narazie i tak musimy poczekac i poobserwowac nasienie czy bedzie jakas poprawa :)
 
Dzieki za info myslalam ze da sie to zakatwic na miejscu u mnie w Olsztynie :)
Ale i tak sie jeszcze zastanowie nad ta klinika :)
Narazie i tak musimy poczekac i poobserwowac nasienie czy bedzie jakas poprawa :)
Z Olsztyna to macie duzo blizej. Musialabys porozmawiac z lekarzem. Na pewno cos wam doradzi. U nas biopsja meza plus moja slaba stymulacja. Wiec podwojny stres za kazdym razem :)
 
Chociaz obydwie cos czujecie ;) bo ja nic a nic. Wczoraj wieczorem czulam klucia w okolicach pepka,i ciagly mnie na zmiane jajniki a dzisiaj nic a nic. Ide sie wziac za jakies sprzatanie czy cos bo juz mi sie nudzi nic nierobienie :/
Mnie juz tez nic nie boli i nie klóje :( tez czyms zajmuje glowe bo idZie zwariowac.
 
Mnie juz tez nic nie boli i nie klóje :( tez czyms zajmuje glowe bo idZie zwariowac.
Ja posprzątałam w domu przed transferem żeby po transferze nie przyszło mi na myśl sprzątanie. Teraz znalazłam na lubię czytać fajną akcję Czytaj Pl, można za darmo wypożyczyć 12 książek.
Link do: 12 książek, 16 miast, miliony czytelników
Ja już się wciągnęłam w jedną pozycję, a zaraz chyba mały spacerek:)
 
reklama
Do góry