reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najgorsze ze Ja czułam że się nie udało ale wszyscy w koło tak nakręcali spirale że teraz już wiem że przy crio nikomu już nie powiem. Ciężko się z tym pogodzić gdy wyniki zarodki i cała reszta była ok...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Wspolczuje.

Ja tez nikomu nie mowie. Wkurzaja mnie teksty: uda sie, na pewno sie uda, musi sie udac blablabla. Nie pomagaja. Z resta co inni moga wiedziec??
 
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia [emoji4] jest ciężko ale Ja pójdę na koniec swiat i zrobię wszystko żeby mieć swoją kruszynkę!! Nikt nam nigdy nie powiedział Państwo nie mogą mieć dzieci dlatego wierzę że kiedyś się uda ... Co prawda mam już 34 lata a mój partner 38 ale wiem że to jeszcze nie zapóźno ! A czynktoras z was wie jak to jest przy crio? Czy muszę odczekać? Czy to już mogę w następnym cyklu ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia [emoji4] jest ciężko ale Ja pójdę na koniec swiat i zrobię wszystko żeby mieć swoją kruszynkę!! Nikt nam nigdy nie powiedział Państwo nie mogą mieć dzieci dlatego wierzę że kiedyś się uda ... Co prawda mam już 34 lata a mój partner 38 ale wiem że to jeszcze nie zapóźno ! A czynktoras z was wie jak to jest przy crio? Czy muszę odczekać? Czy to już mogę w następnym cyklu ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Do crio mozesz podejsc odrazu po @.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia [emoji4] jest ciężko ale Ja pójdę na koniec swiat i zrobię wszystko żebja
Witajcie
Co na wodnisty katar i przeziębienie w 10dpt? Rozkłada mnie...poradzcie coś:(

y mieć swoją kruszynkę!! Nikt nam nigdy nie powiedział Państwo nie mogą mieć dzieci dlatego wierzę że kiedyś się uda ... Co prawda mam już 34 lata a mój partner 38 ale wiem że to jeszcze nie zapóźno ! A czynktoras z was wie jak to jest przy crio? Czy muszę odczekać? Czy to już mogę w następnym cyklu ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostalam lutke na 6 dni po 2 dziennie i szybko dostalam okres i odrazu do roboty :) planowanowo miałam dostac kolo 5 list a miałam juz 24 października..
 
Do góry