reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj scarlett86. Ja dr Mrugacza nie zmienię az do skutku:) inseminacje robilam w gdynskiej Gamecie i to byla dla mnie porazka. Co do Invicty, dla mnie to jest fabryka, a ja szukalam lekarza ktory indywidualnie podejdzie do naszego problemu i Bialystok, chodz na razie bez powodzenia, byl wedlug mnie strzalem w 10. Pewnie, czasami jak mam gorszy dzien to mam mysli po co pol Polski tam jezdze jesli w Gdansku mamy 3 kliniki. Ale to zaraz mija. Logistycznie jest to do ogarniecia bez problemu. A jakie masz zdanie na temat Invicty?
A powiedz mi kochana czy na monitoring w trakcie stymulacji tez jezdzilas do Bialegostoku czy mozna bylo znalesc sobie lekara u siebie i przekazywac wyniki i jechac tylko na punkcje i transfer ??
 
A powiedz mi kochana czy na monitoring w trakcie stymulacji tez jezdzilas do Bialegostoku czy mozna bylo znalesc sobie lekara u siebie i przekazywac wyniki i jechac tylko na punkcje i transfer ??
Monitoring w Bialymstoku. Okolo tygodnia bylam na miejscu. Dzien po punkcji pojechalam do domu i czekalam na telefon z labolatorium. Wolalam zawsze czekac w domu zeby nie zwariowac:)
 
Wlasnie z dziewczynami pisalam na temat Invicty, dziewczyny opisywaly wroclawska, ktora podobno stoi na niskim poziomie, co do gdanskiej, to trafilismy na pania dr, ktora jest konkretna i mam nadzieje, ze w koncu sie uda. Opinie pokazuja ze Dr Mrugacz jest rewelacyjny :)
Ja nie mam doswiadczenia co do Invicty ale znam osoby ktore tam sie leczyly. Niektore z powodzeniem a nie ktore bez. To chyba zalezy od problemu pary i duzo od szczescia. Mysle ze trzeba trafic na swoj cykl gdzie komorki sa zdrowe i silne i wtedy zarodek sie super rozwija. I wierze ze kazda z nas wreszcie trafi na ten wlasnie cykl i szybko zapomnimy o tych katorgach psychicznych i fizycznych ktore przechodzilysmy. Tak naprawde to tylko ten kto cos takiego przechodzil moze nas zrozumiec.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)

Agamiz, pięknej bety!

Dziewczyny takie pytanko. Po 6 dniach stymulacji pyrogenem w czwartek włączyłam Orangutana. Wczoraj często miałam lekkie nudności i zawroty głowy. To po nim? Poza tym zmieniłam się w sexbombe, piersi urosły o rozmiar albo dwa, tez tak miałyscie? ;)
ja po orangutanie miałam tylko reakcje alergiczne w miejscu iniekcji i naokoło (zaczerwienienie i świąd). Z dnia na dzień reakcja była większa.
Co do piersi miałam tak samo:)
 
Do góry