reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To wtedy by sie to zgadzalo :) ja przepraszam ze moze zadaje glupie pytanie ale taka swieza jestem w tym wszystkim.... Teraz nastepne dwa tygodnie....
No co ty...jak mi gin powiedzial od kiedy mam liczyc to tez bylam w szoku. W domu mi mowili ze to nie mozliwe. Wiemy kiedy byl transfer ale tak sie liczy i coz musimy sie podporzadkowac. Czyli jestes w 6 tyg:):):)
 
Smutny to wieczór.

Dziewczyny mam kłopot. Pisałam, ze tsh miałam za wysokie, 2,94. Poszłam do endokrynolog i zaleciła mi na zbicie euthyrox w dawcę minimalnej - 12,5. (Przeciwciała i tarczyca zbadane) Napisałam maila do lekarza z kliniki czy brać, kazał brać. A jak po 3 tygodniach się na wizycie pojawiłam to mi nie zlecił dalszego kontrolowania tego tsh. Dzis zrobiłam sobie sama ponowne badanie i kurde... Wynik jest identyczny. 2,94. Brałam tak z miesiąc czasu. Jestem w trakcie stymulacji, jutro 10dc... Mam kontrole i na pewno pocisnętemat. Ale mam myśli ze może jednak przerwać...




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Tak.sz
No co ty...jak mi gin powiedzial od kiedy mam liczyc to tez bylam w szoku. W domu mi mowili ze to nie mozliwe. Wiemy kiedy byl transfer ale tak sie liczy i coz musimy sie podporzadkowac. Czyli jestes w 6 tyg:):):)
Tak szczerze to dalej nie wierze... I im dalej tym.bardziej sie boje... Ake jak zobaczylam dzis tego Kropka.... Taki usmiech na sercu... Czy teraz musze jakos szczegolnie uwazac? A Ty na jakim jestes etapie? Bo ja troche sie gubie:)
 
reklama
Smutny to wieczór.

Dziewczyny mam kłopot. Pisałam, ze tsh miałam za wysokie, 2,94. Poszłam do endokrynolog i zaleciła mi na zbicie euthyrox w dawcę minimalnej - 12,5. (Przeciwciała i tarczyca zbadane) Napisałam maila do lekarza z kliniki czy brać, kazał brać. A jak po 3 tygodniach się na wizycie pojawiłam to mi nie zlecił dalszego kontrolowania tego tsh. Dzis zrobiłam sobie sama ponowne badanie i kurde... Wynik jest identyczny. 2,94. Brałam tak z miesiąc czasu. Jestem w trakcie stymulacji, jutro 10dc... Mam kontrole i na pewno pocisnętemat. Ale mam myśli ze może jednak przerwać...




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

To normalne, ze w trakcie stymulacji tarczyca dostaje w dupe i wyniki leca. Gdybys nie brala euthyroxu to bys miala tsh jeszcze wyzsze. Idz do endokrynologa. Zwiekszy ci dawke i w ciagu 2tyg bedziesz miala tsh na dobrym poziomie. Spokojna glowa. Tsh strasznie skacze i baaardzo latwo je zbic. Sprawdz tylko ft4 bo w ciazy to wazniejsze.
 
Do góry