reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam. Przyznam sie ze od jakiegos czasu Was podgladam... I bardzo wszyskie pomagacie:) dzis sie dosyc bardzo zestersowalam, tydzien temu robilam pierwsza bete wyszla ponad 450 dzis druga wyszlo ponad 4500 ale przed odebraniem wyniku pphawila mi sie na wkladze plamka krwi i koniec... Czy powinam sie nartwic ? Jutro mM wizyte u lekarza... I cala w stresie :/
 
Witam. Przyznam sie ze od jakiegos czasu Was podgladam... I bardzo wszyskie pomagacie:) dzis sie dosyc bardzo zestersowalam, tydzien temu robilam pierwsza bete wyszla ponad 450 dzis druga wyszlo ponad 4500 ale przed odebraniem wyniku pphawila mi sie na wkladze plamka krwi i koniec... Czy powinam sie nartwic ? Jutro mM wizyte u lekarza... I cala w stresie :/

Witaj, plastelinko!
Moim zdaniem nie ma powodów do zmartwień. Ja w pierwszej ciąży też miałam dosłownie jedną plamkę krwi około 8 - 10 tc. I nic mi nie było, zdrowa ciąża i zdrowa córeczka!
O wszystko zapytaj jutro lekarza, żebyś była spokojna.
A taka wysoka beta - czyżby bliźnięta? :)
 
Teraz myślałam o Salve w Łodzi...mam tam jakieś 170 km, ale w sumie to już nie wiem... Hmmmmmmm Dr Mrugacz mówisz ?? W Białymstoku? I co? Udało ci się ??? Mam tam jakiej 560 km,ale cóż...
Jestem po długim protokole bo przedyskutowalismy że będziemy regulować tsh. Po punkcji pobrano 13 jajeczek z czego 4 były puste 3 oddałam a 6 zapłodnienie. 31.10 dostałam dwa zarodki 3 dniowe 8A i 8B i za kilka dni będę testować mam jeszcze zamrożone 7A i 7B a tamte dwa się nie rozwinęły koszt który poniosłam z mrożenie zarodków i tak naprawdę na maxa bo miałam i selekcji plemników i nacinanie i jeszcze coś tam to zapłaciłam 6100 zł a wizyta 250 zł kosztowała a siedziałam prawie godzinę za pierwszym razem. Mi się wszyscy dziwili że tak daleko jeżdżę ale Ja powiedziałam sobie ze musze czuć zaufanie do lekarza a do niego czułam...
 
Ja leczę się w Bocianie i Moje TSH było 3,45 dr.spojrzal na Mnie i wiedział że mam podniesione wyniki ! odrazu dostałam Euthyrox na zbicie i powiedział że będę już brałam jak się uda już do końca ciąży. Przed punkcja miałam badane 3 razy jeszcze i gdyby wynik nie spadł to lekarz powiedział że by nie zrobili transferu bo zajść może bym zaszła ale dużo mniejsze szanse bym miała na utrzymanie ciąży. Czytając to co napisałaś to ewidentnie jak dla mnie zbagatelizowanie sprawy.Mysle że zmiana kliniki to dobry wybór...
A gdzie w Bocianie? :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem zła sama na siebie!!! Jak w takiej renomowanej klinice mogą takich niedopatrzenie się dopuszczać!? Dopiero wczoraj doszłam do wniosku, że oni tam na kasę patrzą a nie na ilość udanych in vitro...jejka noooo nie mogę sobie wybaczyć..
A z jakiej kliniki i do jakiej przeszłaś? Napisz bo to są ważne informacje..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po długim protokole bo przedyskutowalismy że będziemy regulować tsh. Po punkcji pobrano 13 jajeczek z czego 4 były puste 3 oddałam a 6 zapłodnienie. 31.10 dostałam dwa zarodki 3 dniowe 8A i 8B i za kilka dni będę testować mam jeszcze zamrożone 7A i 7B a tamte dwa się nie rozwinęły koszt który poniosłam z mrożenie zarodków i tak naprawdę na maxa bo miałam i selekcji plemników i nacinanie i jeszcze coś tam to zapłaciłam 6100 zł a wizyta 250 zł kosztowała a siedziałam prawie godzinę za pierwszym razem. Mi się wszyscy dziwili że tak daleko jeżdżę ale Ja powiedziałam sobie ze musze czuć zaufanie do lekarza a do niego czułam...
Roszpunko, jutro zobaczę t klinikę...jakby co, mogę pisać do ciebie na priv?
 
Do góry