reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem zła sama na siebie!!! Jak w takiej renomowanej klinice mogą takich niedopatrzenie się dopuszczać!? Dopiero wczoraj doszłam do wniosku, że oni tam na kasę patrzą a nie na ilość udanych in vitro...jejka noooo nie mogę sobie wybaczyć..

A w takiej sytuacji możesz sie ubiegać o jakiś zwrot pieniędzy chociaż? Czy nie ma konkretnych wytycznych co do poziomu tsh i transferu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to sobie czasami myśle,ze lekarze tez powinni czytać te nasze fora,bo by duzo sie dowiedzieli....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie!!!! Powinni. Jeszcze imiennie powinniśmy pisać o co niektórych, może wtedy zastanowili by się , że kasę, czas , serce i nerwy , emcje które my w to angażijemy są dla nas wszystkim!!! A nie kolejną zapłaconą fakturą za usługę!!! Sorki, ale doprowadziło mnie takie podejście do szału.
 
No co ty!!!!! Powiedział mi że takie tsh wg. Norm nie miało przyczyny, !!
Coś w tym jest co piszesz Ja do pierwszej kliniki trafiłam w swoim mieście w Szczecinie do dr. K .o którym było głośno po aferze w Policach ... po jednej wizycie za którą zapłaciłam 450 zł wiedziałam że tu to tylko kasa się liczy . Kiedyś przez przypadek zobaczyłam dr. Mrugacza w tv i odrazu wiedziałam że to lekarz z powołania i się nie myliłam jeździłam ponad 700km do Białegostoku i od punkcji po transfer wszystko w małej przytulnej klinice . Niestety to są bardzo duze pieniądze ale dla nas gdy pragniemy dziecka zapłacimy każdy grosz...a oni dobrze o tym wiedzą.
 
reklama
Do góry