reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No przykro niestety :( fatalny dzien...
A na przyszlosc, czy mozna miec jakis wplyw zeby to byl "ten" zarodek ? I zeby wszystko poszlo jak powinno ? Moze jakas suplementacja ? Ktos tu pisal kiedys o Q10... w jakim celu to sie bierze ?
Narazie mamy miesiac przerwy a ze pozniej klinika zamknieta na swieta to dopiero bedziemy dzialac po nowym roku... :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się stymulowałam i miałam bardzo mało tych leków do stymulacji a po transferze tyko nospa i magnez

Moja droga do szczęścia :
5 lat starań o dziecko z czego 2,5 roku z klinikami leczenia niepłodności .
W invinedzie 3 nieudane iui , po czym dałam się na spokój zaszłam w ciążę naturalnie po 2 miesiącach , niestety ciąża pozamaciczna usunięta laparoskopowo i przy okazji laparoskopii lekarze odkryli zrosty endometrialne w jamie otrzewnej , ale żaden się nie domyślił żeby zrobić badanie jakiego stopnia mam tę endometriozę . Kolejny rok starań naturalnych bez efektu . w czerwcu podjęliśmy decyzje o in vitro początkowo chciałam robić w novium ale kolejka do dr Wojew. była długaaaa i najbliższa wizyta na koniec sierpnia . Wiec ostatecznie wybrałam Białystok i mojego dr Pierzyń. (i to była najlepsza decyzja ) . W sierpniu stymulacja punkcja , efektem czego uzyskaliśmy 4 blastocysty . Ze względu na wysoki progesteron przed punkcją odwołaliśmy transfer o 2 kolejne cykle (i tu oczywiście załamka że znowu trzeba czekać na szczęście moje kochane z forum pomogły mi przetrwać te 2 długie miesiące ). Transfer 1 zarodka 27.10 - w 10 dpt czyli wczoraj na teście II kreseczki , dzisiejsza beta 653,20 :szok::biggrin2:

Gratulacje ! [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja myślałam już, że tylko mój tak ma [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też się zaczyna buntować ha ha ha a tak mu się podobały 25 dni płodnych ......
Dzwonie mowie jadę czekaj w sypialni. ... mówi znowu :laugh2::laugh2::laugh2: przecież rano. ...ha ha ha ha
Mówię chcesz bliźniaki :D:D:D
 
Nie da rady za mocny charakter mam a poza tym mam dwie kotki :) a chłopaki będą po mamusi takie waleczne juz mi to udowadniają :)

mamusia ich nauczy już na starcie męstwa :-) :)
Ryba przypomnij mi jaką miałaś betę na początku moja dziś 11 dpt 653.20 jakaś taka nie mała i tak se gdybam , może taka niespodzianka jak u Ciebie :oops:
 
No przykro niestety :( fatalny dzien...
A na przyszlosc, czy mozna miec jakis wplyw zeby to byl "ten" zarodek ? I zeby wszystko poszlo jak powinno ? Moze jakas suplementacja ? Ktos tu pisal kiedys o Q10... w jakim celu to sie bierze ?
Narazie mamy miesiac przerwy a ze pozniej klinika zamknieta na swieta to dopiero bedziemy dzialac po nowym roku... :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niektórym ponoć pomaga ......
Na jakość komórek.
Ja biorę 200 mg jak skończę butekeczke to kupię ten solgar nano bo jest najlepiej przyswajalny.
 
Trzymamy kciuki za bety na wysokości, za owocną punkcję, za piękne widoki w czasie wizyt, dobre wyniki i same dobre wiadomości.

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) niech wrócą pozytywne wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
7:zyrafka - betowanie 1
7:Rustynka -betowanie 1
7:Margaretka35 - punkcja


8:Ewunka -wizyta z wynikami w klinice
8: malutkikaczorek - badanie poziomu progesteronu
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan działania
9:Jaskolcia - criotransfer
9:bonia86 - betowanie
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:Agamiz - betowanie 1
11:kreatola -wizyta serduszkowa w klinice ❤❤
11:mawila - usg przed transferem
14:ema51- wizyta w klinice
14:sunrisea - transfer
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
14:mokate66 - betowanie 1
14:BeataWarszawa - usg serduszkowe❤❤
14:emeczka79 - betowanie
15:malutkikaczorek- betowanie
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
16:scarlett86 - wizyta po próbie + nowy plan działania
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
18:Klarsa - usg serduszkowe ❤❤
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
7:ema51 - badania prenatalne
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
Ja. Strasznie mnie bola. U mnie 7 dzien brania estrofemu...a ja biore ich dziennie 7....
Ja dzisiaj 5 dzien z estrofemem. Cycki nie bolą ale ja biorę tylko 2 tabletki dziennie. Ty az 7? [emoji33] Mam nadzieję ze nie będzie to za mało bo 11.11 mam wizytę usg przed transferem i moje endo ma być pinkniusie! ^^' [emoji12]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry