reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dotarłam do domu już melduje ze dxieci mają się dobrze rosną dobrze w miarę równo sikaja tez dobrze tzn ze nie ma zespołu przetoczenia narazie :) No i jak mówiłam dwa chłopaki M się cieszy teściowa juz nie bo chciała dziewczyny a ja się cieszę że są i są narazie zdrowe i oby tak dalej czyli będzie Wojtus i Piotruś
Super Rybko:) Trzech facetów - będzie się działo:)
 
reklama
Zadnych lekow. Ja mieszkam w Danii i tutaj procedura jest inna, wg nich jest po ptakach, oczywiscie doszlo do zagniezdzenia bo produkcja hcg jest widoczna ale wyglada na to ze cos poszlo nie tak jak powinno. Dzis w rano zaczelam plamic na brazowo ale nic poza tym i w tym momencie jest "czysto" wiec nie wiem co to moze byc :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

zyraffkaaa bardzo mi przykro , życzę wytrwałości w dalszych staraniach i walce o swój cudzik !
 
Ja dotarłam do domu już melduje ze dxieci mają się dobrze rosną dobrze w miarę równo sikaja tez dobrze tzn ze nie ma zespołu przetoczenia narazie :) No i jak mówiłam dwa chłopaki M się cieszy teściowa juz nie bo chciała dziewczyny a ja się cieszę że są i są narazie zdrowe i oby tak dalej czyli będzie Wojtus i Piotruś

Zdominują Cie te chłopy :) Gratuluję chłopców !!
 
Kurczę, no! To mnie zawsze najbardziej irytowało, bo wszędzie się czyta / słyszy, że faceci tylko o jednym myślą. A jak nam akurat na tym jednym zależy, to oni strzelają focha, że akurat dzisiaj to mu się nie chce... hehe
A ja myślałam już, że tylko mój tak ma [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry