reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak sobie siedze i mysle... bo tak trwaja dyskusje na temat zwolnienia chorobowego z pracy z powodu ciazy... jakie prace wykonujecie/ jaki powod jest zwolnienia, ze wiekszosc z was idzie na zwolnienie zaraz po dowiedzeniu sie o ciazy ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja praca za biurkiem lekka...dojazd do innego miasta i wredna szefowa...nie chcialam stresu...lekarz sam zaproponowal zwolnienie...
 
reklama
Tak sobie siedze i mysle... bo tak trwaja dyskusje na temat zwolnienia chorobowego z pracy z powodu ciazy... jakie prace wykonujecie/ jaki powod jest zwolnienia, ze wiekszosc z was idzie na zwolnienie zaraz po dowiedzeniu sie o ciazy ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja o zwolnieniu nie pomyślałam nawet przez minutę jak mi się uda zajść w ciążę będę pracować do 4 lub 5 miesiąca .
Nie wyobrażam siebie siedzącej w domu.
Pracuje w firmie leasingowej (korporacji )
 
Tak sobie siedze i mysle... bo tak trwaja dyskusje na temat zwolnienia chorobowego z pracy z powodu ciazy... jakie prace wykonujecie/ jaki powod jest zwolnienia, ze wiekszosc z was idzie na zwolnienie zaraz po dowiedzeniu sie o ciazy ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I wyszlo z tego ze siedze w domu z problemowa ciaza...ostatnio nawet tydzien w szpitalu spedzilam i powiedzieli mi ze moge czesto lezec w szpitalu do rozwiazania wiec ciesze sie ze wzielam zwolnienie. Jakbym w pracy albo w czasie drogi do pracy dostala krwawienia bedac sama to najpierw dostalabym zawalu
 
Ja o zwolnieniu nie pomyślałam nawet przez minutę jak mi się uda zajść w ciążę będę pracować do 4 lub 5 miesiąca .
Nie wyobrażam siebie siedzącej w domu.
Pracuje w firmie leasingowej (korporacji )

U nas nawet nie ma takiej mozliwosci (jezeli ciaza nie jest zagrozona, lekarz nie wystawi takiego zwolnienia) - ciaza to nie choroba :) tak wiec u nas pracuje sie do 36tyg.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rozumiem...ja mam 31 lat i pcos...i mi powiedzieli ze pcos jest wskazaniem do tego zeby zaplodnic wszystkie kom. Mi dlatego zaplodnili wszystkie 13. Stad to moje pytanie
Kasia jesteś 1 na milion . Wszystko zależy od lekarza jak on to sobie widzi ........
Bo niby ustawa ich blokuje. .. sama wiesz po sobie ze jak chce to może. .....
 
Tak sobie siedze i mysle... bo tak trwaja dyskusje na temat zwolnienia chorobowego z pracy z powodu ciazy... jakie prace wykonujecie/ jaki powod jest zwolnienia, ze wiekszosc z was idzie na zwolnienie zaraz po dowiedzeniu sie o ciazy ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez pracuje w korporacji, menadżerskie stanowisko. Dużo spotkań, projektów, bieganiny i stresu.
Po tylu latach walki o dziecko nie chce ryzykować.
Jeżeli miałabym pewność, że będę miała spokój to bym pracowała (jakbym się ok czula), ale wiem ze u mnie to raczej nie jest możliwe :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szlam dlugim protokolem, AMH <0.5, 37 lat,od 21 dnia cyklu spray do nosa suprecur 3× dziennie po 2 dozy, od 2 dnia krwawienia Suprecur 3xdziennie 1 dozą + Bemfola 300 przez 12 dni.
Wszystkie inne wyniki w normie, macica prawidłowa ( histeroskopia), jajowody oba drozne.
7 jajeczek= 1 super , reszta raczej słabe. W pierwszej dobie w ciągu 24 h zatrzymało się w rozwoju 6, w drugiej dobie rano ( przed transferem) moje mocne jajo też padło.
Dr nie zna przyczyny, zmieniają metodę laboratoryjna. Generalnie był bardzo zadowolony z wyniku.
Buziole


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Zuch dziewczyna.
Mam nadzieje ze znamy zaowacuja w śliczne embrionki i spokojna ciążę bliźniacza ;)
 
reklama
Do góry