reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zojkazojka ryzyko mi bardzo. Kaczorku przytulam. To chyba będzie dla was jeden z tych dni, które trzeba po prostu przetrwać. A potem znaleźć w sobie siłę, naszkicować plan działania... :*


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam w końcu komplet badań, przyszły wyniki moje i męża z chlamydii. I jest wynik z homocysteiny. - zmniejszyła się z 8'5 do 7,2 :) pewnie przez regularniejsze łykanie feminbionu. Wiosna nie mogliśmy się starać bo wyniki cyto beznadziejne przed sylwestrem dostałam, potem w lutym histeroskopia, na poczatku marca konizacja, czekanie na wyniki z histpatu no szwy - tak więc pół roku prawie bez starań. To i suplementów za bardzo nie brałam ( i tak kwas foliowy oscylował w górnej granicy normy)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was. Dawno mnie nie było ale czekałam w spokoju na badanie serduszkowe. Jestem już po wczorajszej wizycie. Wszystko bardzo dobrze. Jestem już w 8 tygodniu, dzidzia ma już 16 mm i biło pięknie serduszko choć go nie słyszałam tylko widziałam.

To już była moją ostatnia wizyta w klinice. Dzis umowilam się na wizytę u swojego lekarza w przychodni. Nadal biorę wysokie dawni leków czyli 50 luteiny pod język 3x2 , luteina 200 dopochwowo 3x2 no i estrofem już mi dr zmniejsza na 2x1 przez tydzień i potem po 1x1. Mam nadzieję że mój lekarz będzie chciał zejść z tych dawek szybko.

Ja mam również wysoki poziom homocysteiny 14. Zalecone mam brać femibion 1 i acidocum folicum . Mam nadzieję że dzięki temu będzie wszystko dobrze się rozwijalo
 
Dziewczyny. Mam pytanie. Czy któraś z was leczyla się w Gynecentrum w Katowicach?? Czy jakiegoś lekarza ginekologa endokrynologa możecie polecić? I w ogóle czy polecacie tą klinikę czy może inna??
Ja się leczylam. Dziś mój owoc leczenia ma 2,5 miesiąca :) polecam dr. Mercika to on pomógł nam zajsc w ciaze :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam w końcu komplet badań, przyszły wyniki moje i męża z chlamydii. I jest wynik z homocysteiny. - zmniejszyła się z 8'5 do 7,2 :) pewnie przez regularniejsze łykanie feminbionu. Wiosna nie mogliśmy się starać bo wyniki cyto beznadziejne przed sylwestrem dostałam, potem w lutym histeroskopia, na poczatku marca konizacja, czekanie na wyniki z histpatu no szwy - tak więc pół roku prawie bez starań. To i suplementów za bardzo nie brałam ( i tak kwas foliowy oscylował w górnej granicy normy)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Już koniec złych wieści teraz będzie Twój czas :*
 
Właśnie wymyśliłam że nas z mężem zabańkuję ^^ . Znaczy ja jego a on mnie z wzajemnością ;) Mama ma takie fajne szklane bańki na wentylek do odsysania powietrza strzykawką. Dostał właśnie ten mój łobuz L4, ciekawe czy z niego skorzysta. Byle by dzień czy dwa to bedzie możliwość zrobić mu biedronę na plecach bo weekend idzie. Wczoraj musiałam zabronić kategorycznie basenu. Chciał iść! Ale mu oświadczyłam, że teraz ma przede wszystkim fuchę rozpłodnika i nie ma to tamto ;) ...a w nocy spać nie mogliśmy tak go kaszel męczył.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam was. Dawno mnie nie było ale czekałam w spokoju na badanie serduszkowe. Jestem już po wczorajszej wizycie. Wszystko bardzo dobrze. Jestem już w 8 tygodniu, dzidzia ma już 16 mm i biło pięknie serduszko choć go nie słyszałam tylko widziałam.

To już była moją ostatnia wizyta w klinice. Dzis umowilam się na wizytę u swojego lekarza w przychodni. Nadal biorę wysokie dawni leków czyli 50 luteiny pod język 3x2 , luteina 200 dopochwowo 3x2 no i estrofem już mi dr zmniejsza na 2x1 przez tydzień i potem po 1x1. Mam nadzieję że mój lekarz będzie chciał zejść z tych dawek szybko.

Ja mam również wysoki poziom homocysteiny 14. Zalecone mam brać femibion 1 i acidocum folicum . Mam nadzieję że dzięki temu będzie wszystko dobrze się rozwijalo
Cytrynka cudowne wieści :) Dbaj o siebie i delektuj się teraz każdą wizytą - widok dzieciaczka niezapomniane przeżycie, a zdjęcia z usg super pamiątka :)
I zapraszamy do ciężarówek po in vitro - niech nam grupa rośnie w siłę!
 
Do góry