reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
2016-10-13 08.01.12.jpg
Ja nie wiem czy u mnie jest szansa na słońce bo jeszcze ciemno ( tu słońce wstaje późno hihihi prawie 2 h później niż w Pl ) ale na razie już nie pada tfu tfu
 

Załączniki

  • 2016-10-13 08.01.12.jpg
    2016-10-13 08.01.12.jpg
    101 KB · Wyświetleń: 386
Dzień dobry dziewczęta .
U mnie dziś tak leje ( od wczoraj ) ze musze chyba wyjąć gumiaki :o
A co do tej czarnuszki to jakaś firmę polecacie. ? I w jakich dawkach to jadacie. ?
Ja lubię takie naturalne cuda :)
Rybko adoptujesz mnie. ? Zamieszkała bym w tym pięknym pokoju :)
witam wszystkie nowe panie :)
Miłego dnia życzę

Hej, ewunka
Ja kupiłam dość małą buteleczkę w sklepie z żywnością organiczną (online), ale nie wybierałam jakiejś konkretnej firmy, padło na OlVita. A dawkowanie według badań klinicznych: 2x dziennie po 2,5 ml (łyżka stołowa).
Miłego dnia dla Ciebie
 
Dzień dobry :) u mnie z pogoda nie lepiej szaro buro i ponuro :( Powodzenia Kochane dzis&&&& Ewcia mogę Cię adoptować choćby dziś będzie jeszcze weselej w domu :-) :)
 
reklama
Do góry