reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja wlasnie po wizycie w poradni genetycznej wyniki odebrane i tak :
Kariotyp prawidlowy :)
Mutacji V-leiden brak :)
Mutacja mthfr jestem homozygota czyli nosicielem genu w obydwu allelach

Czy ktoras z was wie co z tym robic
Genetyk kazal tylko brac kwas foliowy w dawce 15 mg i nie martwic sie
 
Ja wlasnie po wizycie w poradni genetycznej wyniki odebrane i tak :
Kariotyp prawidlowy :)
Mutacji V-leiden brak :)
Mutacja mthfr jestem homozygota czyli nosicielem genu w obydwu allelach

Czy ktoras z was wie co z tym robic
Genetyk kazal tylko brac kwas foliowy w dawce 15 mg i nie martwic sie
Czyli ci najgorsze z głowy masz :))) uff ;)
 
reklama
Mam jeszcze dwa mrozaczki.Zastanawiam się czy jest sens powtarzać betę tak jak kazał zrobić lekarz? W czwartek będzie 13dpt trzydniowego zarodka.Jak myślicie?


Kaczorku i tak jestes w lepszej sytuacji niz ja bo ja nie mam mrozaczkow.
Mam jeszcze dwa mrozaczki.Zastanawiam się czy jest sens powtarzać betę tak jak kazał zrobić lekarz? W czwartek będzie 13dpt trzydniowego zarodka.Jak myślicie?


Kaczorku przykro bardzo - , ale i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja - ja nie mam mrozaczkow, także głowa do góry - dzis winko z mężem + przytulańce i głowa do góry - działacie dalej :biggrin2:
 
Do góry