reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z was miała po transferze plamienie implantacyjne??czy to raczej bræzowy kolor się pojawia czy zdarza się blado czerwony??
 
reklama
My płaciliśmy za samo ICSI chyba 1050,- (do tego dochodzą dodatkowe usługi typu EmbryoGlue). A ile Ty płacisz? Bo nie wiem, o jakie zniżki Ci dokładnie chodzi. My podchodzimy z funduszu in vitro, który przejmuje 70% kosztów. Dużo prywatnych klinik ma podpisane umowy z funduszem i jeśli para spełnia wymogi, fundusz bez problemu przejmuje koszty.
Pozdrawiam!
To dokładnie tak jak ja. Płace również 70%i tj 980e. Czyli roznica znikoma. Zastanawiam sie jak ma.sie to do jakosci. Bo wiadomo szpital jak szpital. Niby przyszpitalna klinika. Ale wiadomo jak to jest. Kurczę ja sie naprawde wszystkiego od podszewki dowiaduje jak juz zaczelam. Jak zaczelam cala prcedure to nawet nie wiedzialam jaki to dlugi proces i wyczerpujacy. Pozdrawiam. Trzymaj sie
 
Dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z was miała po transferze plamienie implantacyjne??czy to raczej bræzowy kolor się pojawia czy zdarza się blado czerwony??
Z tego co czytałam, to plamienie implantacyjne powinno być raczej takim delikatnym krwawieniem, czyli czerwone/różowe, bo zarodek zagnieżdżając się natrafia na jakieś naczynko. Brązowe plamienia raczej świadczą o niedomodze lutealnej. A poza tym ja nie wiem jak to jest z tym plamieniem, bo wszędzie piszą, że takie plamienie występuje ok 6-12 dni po owulacji. Niektóre kobiety piszą, że w udanych cykach miały takie plamienie nawet i 4-5 dni po owu... A na wypisie z crio mam napisane, że takie plamienie może występować 6-11 dni po transferze. Wydaje się do dosyć późno, bo przecież taki zarodek ma już kilka dni.
 
reklama
Aha jasne wiem wazne by sie udalo. Ale no 13tys to jest juz troszke. Pozdrawiam Was. Zycze by kazdemu sie udalo. Malutkikaczorek bardzo mi przykro :( ile to jeszcze czkowiek sie musi poswiecic!! Powodzenia...
 
Do góry