reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miło mi :) ja leczę się w tej chwili u dr Rafała Adamczaka - Klinika Zdrówko w Niemczu i tam też podchodziłam do ivf , prędzej chodziłam do dr Macieja Sochy , dr Lily Senterkiewicz , dr Skórczewskiego ale docelowo trafiłam do Zdrówka - znasz tą klinike ?? gdzie się leczysz ?? jeśli mogę zapytać ;)
Moja historia zaczela sie u dr skorczewskiego...mily ale do nieplodnosci uwazam ze sie nie nadaje...lecze sie po drugiej stronie niemcza w osielsku ale in vitro mialam w plocku bo z nimi moja gin współpracuje...
 
Dziewczyny na roznych forach polecaly i orzechy brazylijskie...maz ma az nadto plemnikow wiec nic nie musial brac w opinii lekarza ale profilaktycznie btal fertillmen...

Mój też brał Fertilman swego czasu - dr Socha - polecił i powiem szczerze wszystkie parametry sie polepszyły choć były okej także dobrze że mi przypomniałaś :)
 
reklama
Refundacje?? ooo , jak to ?? to jeszcze są kliniki które mają refundację ?? niewiem sama czy dalej ciągnąć to w Zdrówku czy mysleć nad inną kliniką - do Gdyni kawałek drogi
No z refundacja był 2013 rok - wtedy mialam stymulacje, w 2014 transfer i ciaza:) a teraz dotarlam do kliniki juz w lipcu wiec badania i wizyty mam platne transfery zarodkow z programu mz dalej refundowane. Mialam 4 zarodki - jeden ma prawie dwa lata i broi juz duzo:) jedno crio nie wyszlo i teraz wykorzystuje zarodek 3... Jeszvze jeden pozostal w klinice...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry