reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny tak się zastanawiam... Dzisiaj dostałam pregnyl i czy po tym zastrzyku przed crio można dźwigać? Dzisiaj do mojego biura w pracy przywieźli nowe meble i pewnie jutro będziemy przenosić całą dokumentację i zastanawiam się czy są ku temu jakieś przeciwwskazania, bo takie kartony pełne teczek i segregatorów trochę ważą...
Ja nie radzilabym ci dzwigac nie ze wzgledu na zastrzyk ale ogolnie wiem jak wyglada takie przemeblowanie z dzwiganiem kartonow. A nastepnego dnia wstaniesz z bolem plecow i to juz noe bedzie komfortowe do transferu bo z bolu bedziesz mimowolnie napinac miesnie przykregoslupowe i miednice.
 
reklama
Ja nie radzabym ci dzwigac nie ze wzgledu na zastrzyk ale ogolnie wiem jak wyglada takie przemeblowanie z dzwiganiem kartonow. A nastepnego dnia wstaniesz z bolem plecow i to juz noe bedzie komfortowe do transferu bo z bolu bedziesz mimowolnie napinac miesnie przykregoslupowe i miednice.
dzięki :) jak coś powiem, że nie mogę, niech sami noszą
 
Nie przesadzaj, że co miesiąc. ...
I przypominam, że Ann za informacje, bądź co bądź istotną, która przyda się chociaż części, została zaatakowana.
I Gosia nie wybielaj się teraz. Tez nie źle dałaś. A słownictwo piękne.
 
Nie przesadzaj, że co miesiąc. ...
I przypominam, że Ann za informacje, bądź co bądź istotną, która przyda się chociaż części, została zaatakowana.
I Gosia nie wybielaj się teraz. Tez nie źle dałaś. A słownictwo piękne.
Ja sie nie wybielam. Ann nie atakowalam przeszkadzaly mi wasze uwagi wiec tak jak wy zaczelyscie obrazac tak i ja nie bylam dluzna. Trzeba sie tez czasem zastanowic ze akurat siadlyscie na dziewczyne ktora jest we wczesnej ciazy
 
I nie twierdze ze to co napisala Ann nie bylo wazne. Progesteron jest waznym badaniem i jego poziom kiedy cos sie dzieje typu plamienie kreawienie. Jesli wszystko przebiega prawidlowo wiekszosc lekarzy tego nie sprawdza
 
Ja sie nie wybielam. Ann nie atakowalam przeszkadzaly mi wasze uwagi wiec tak jak wy zaczelyscie obrazac tak i ja nie bylam dluzna. Trzeba sie tez czasem zastanowic ze akurat siadlyscie na dziewczyne ktora jest we wczesnej ciazy
Proszę Cię. Zanegowalam jej wypowiedź.
To jest obrażanie?
Trzeba się też czasem zastanowić, że też jestem w ciąży :) słaby argument.
 
I nie twierdze ze to co napisala Ann nie bylo wazne. Progesteron jest waznym badaniem i jego poziom kiedy cos sie dzieje typu plamienie kreawienie. Jesli wszystko przebiega prawidlowo wiekszosc lekarzy tego nie sprawdza
I czytanie ze zrozumieniem. Nie zawsze musi się dziać. Ja chlusnelam odrazu krwią. I to próbujemy przekazać dziewczyna żeby lepiej sprawdziły.
 
reklama
Dobra skonczmy w koncu te uszczypliwosci i wytykanie teraz kto co powiedzial. Ja juz powiedzialam ze cenie twoje wypowiedzi.
Nie mam zamiaru sie tu z nikim klocic bo nie na tym polega to forum.
Nie twierdze ze mnie nie ponioslo ale razem z Iga tez nie wypowiadalyscie sie milo.
 
Do góry