reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

Proszę :)
 
Witaj właśnie w nocy o Ciebie pytałam bo brakowało mi wieści. Strasznie się ciesze ze są 2 odkąd się pojawiła na forum jakiś wysyp bliźniaków dla ciociuni. Na serduszko za wcześnie nie plakusiaj. To było usg pecherzykowe następne będzie serduszkowe. Gratuluję!

Co ja mówię! To z tego stresu. 6/09 miałam betę, a transfer 26/08. Wiec jestem w połowie 6 tyg. No ale poczekam jeszcze. Bez paniki
Ania dziś o 19 ma usg ....
A co tu takie pustki :errr:
Dziewczęta zapraszam do zapisywania się do kalendarza wzajemnej adoracji :D
Juz dopisalam :)[/QUOTE]

Gosiu dopisz mnie proszę na 3/10 na kolejne usg.Tym razem, mam nadzieje serduszkowe
 
reklama
Dzien dobry ☺☺☺
Ale ja dzis sie wyspalam,dopiero co wstalam a to chyba dlatego ze M poszedl na sluzbe i cisza w domu .

Dziewczyny powodzenia na wizytach przedewszystkim pieknych widokow.
 
Do góry