reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje dziewczyny za kciuki.
Pieknie rosną, estradiol prolaktyna na świetnym poziomie.
Tak sie bałam ze cos nie tak z moja hodowla, tak mnie jajniki bolały. Ale okazuje sie ze mam ich całkiem spora gromadę, ponad 23, nadających sie "dorodnych" jest 17.
W piątek na 8:00 punkcja
Pani Doktor jest palna nadziei na pomyślne invitro.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pięknie! Ależ Cię pokłują :-) i dobrze! :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi sie wydaje ze to tak hormony buzuja i ta wszechobecna chec by miec dzidzie za wszelka cene.
Faceci tego nie rozumieja i sa zdziwieni ze my "szalejemy".
Kaczorku moze pogadaj z ta siostra i "na razie" zawiescie bron, a potem jak juz bedzie spokojnie to sobie usiadziecie i pogadacie

Popieram Kasik99.
Zawiesić broń, dać na wstrzymanie. Ułożyć stosunki z mężem i wszystko wróci do normy.
Trzymam kciuki [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja oczywiście nie wytrzymałam i w 11dpt zrobiłam sikańca. Jest jedna krecha. Co prawda nie był zrobiony rano, wypiłam w sumie 1,5 litra napojów, w tym kawę, ale mam przeczucie, że znów nic z tego nie bedzie...w piątek oddaję krew..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nadzieja umiera ostatnia, po co było robic sikanego? To oszuści w takim wczesnym stadium.
Wg zaleceń lekarza piątek powinen byc piatkiem.

Czekamy na wynik


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadzieja umiera ostatnia, po co było robic sikanego? To oszuści w takim wczesnym stadium.
Wg zaleceń lekarza piątek powinen byc piatkiem.

Czekamy na wynik


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzisiaj rano poczułam się słabo i prawie zemdlałam. Stąd pomysł na zrobienie testu...na dowód tego, że może coś się dzieje już..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaka ty jestes
A ja oczywiście nie wytrzymałam i w 11dpt zrobiłam sikańca. Jest jedna krecha. Co prawda nie był zrobiony rano, wypiłam w sumie 1,5 litra napojów, w tym kawę, ale mam przeczucie, że znów nic z tego nie bedzie...w piątek oddaję krew..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jaka ty jesteś niecierpliwa. Ja do tej pory nie zrobiłam sikanca . Czekałam cierpliwie aby się nie denerwować wcześniej niepotrzebnie. Nie kracz jeszcze za wcześnie jest. Wcześniej pisały o tym dziewczyny.

Będzie dobrze nie poddawaj się za szybko , ja nadal trzymam za ciebie kciukasy:)
 
Dziękuje dziewczyny za kciuki.
Pieknie rosną, estradiol prolaktyna na świetnym poziomie.
Tak sie bałam ze cos nie tak z moja hodowla, tak mnie jajniki bolały. Ale okazuje sie ze mam ich całkiem spora gromadę, ponad 23, nadających sie "dorodnych" jest 17.
W piątek na 8:00 punkcja
Pani Doktor jest palna nadziei na pomyślne invitro.


Piękny wynik. Gratuluję. Wszystko będzie bardzo dobrze



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje dziewczyny za kciuki.
Pieknie rosną, estradiol prolaktyna na świetnym poziomie.
Tak sie bałam ze cos nie tak z moja hodowla, tak mnie jajniki bolały. Ale okazuje sie ze mam ich całkiem spora gromadę, ponad 23, nadających sie "dorodnych" jest 17.
W piątek na 8:00 punkcja
Pani Doktor jest palna nadziei na pomyślne invitro.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niezła gromada ......
Ja też na 8 :)
 
reklama
Progesteron jest produkowany pulsacyjnie, dlatego badanie go nie jest wyrocznią. Poza tym nie udowodniono aby jego poziom wpływał na utrzymanie ciąży. Jezeli nie ma niepokojących objawów krwawień, skurczy, niskich przyrostów to nie ma czym sie martwic. Poziom prg moze być niski bo kazda z nas ma inna wrażliwość receptorów. Dodatkowo chyba duphaston jest niewykrywalny podczas klasycznych badan. Do potrzymania ciąży zaleca sie dobowa dawkę prg okolo 300-600mg - z tego co pamiętam. A ty masz chyba ponad:-) wnioskuje ze zarodek 5dniowy. Silny bardzo bo beta szczątkowa ale juz 5dpt. To rokuje mega dobrze:-) teraz pęcherzyk jak będzie ciałko żółtkowe to juz wszystko powinno być piknie:-)
Lekarz mnie trochę uspokoił... dostałam dodatkową porcję luteiny. Zobaczymy za parę dni...
 
Do góry