reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Serdecznie dziękuję za odpowiedź i podtrzymanie mnie na duchu! :-) rozumiem, że do Ciebie los się uśmiechnął i ostatecznie wynik był pozytywny? :-) jeśli tak, serdecznie gratuluję! :-)

Ja jestem w 19 dtc-jeszcze nie bylam u lekarza -beta 450 wiec krok milowy do przodu :)Czego i tobie zyczę !

Popatrz-gdyby z sikańca tak wszystko czarne na białym wychodziło to nikt by nie robił bety !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój robal byl 5dniowy i beta w 6dpt byla 46 we krwi:-) i na tym etapie to najwcześniejszy czas:-) ale test z moczu nie ma aż takiej sily detekcji. Zrób betę dzisiaj juz powinna być :-) albo czekaj do testu i nie podkrecaj sobie kortyzolu:-p bo to samo zloooo:-)[/QUOTE]
 
Pięknie zobrazowane. Ale ta ostatnia próba jak poszła? Udalo się? Grunt ze sie niepoddajesz. Ja nie wiem co bym zrobila..

Z 2 proby mam coreczke. Teraz 3. tylko transfer odwolany bo endo nie uroslo. Mam duze szanse bo blastki sa dobrej jakosci. Jak bedzie to sie okaze.
Co bys zrobila? To samo co ja. Bo nie ma innego wyjscia. Jak nie ma wyjscia to sie po prostu robi.

Statystyka teraz dziala na moja korzysc i mam 5 szans do wykorzystania.
 
Przywracasz mi wiarę w mojego trzydniowego kropka :-)
Zrobienie testu było impulsem. Jak taka kretynka wiedząc, że jest południe, za mną kawa, pół litra wody, pół litra soku i trzy wizyty w toalecie, miałam nadzieję...tzn wciąż mam, ale teraz polegam tylko na wyniku piątkowej bety :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tez ci przywroce. Za wczesnie zrobilas sikacza. Wlasciwie to w ogole nie powinnas go robic. Tylko beta prawde ci powie...
 
Ewunka grunt to miec dystans do siebie i do świata:-) nikt wróżką nie jest, ja tez przyszlosci nie przewiduje. Nie mam zamiaru przepraszać za to co pisze na " forum" bo mogę pisac co chce i na tym to polega. A jezeli komuś przeszkadzają moje posty, tak jakoś reklamy to nie musi ich czytać. Jest tam taki magiczny znaczek " ignoruj" . Ale człowiek ciekawski jest i duzo wygodniej zrobic z siebie ofiare:-) dramaty tragedie to juz bylo, nie wy pierwsze i nie wy ostatnie. Warto jest sie czasem zastanowić, komu i po co człowiek sie zali. Bo moze nie na mnie ów Pani powinna być zła - z całym szacunkiem:-) statystyki często sie nam nie podobają gdy jestesmy po tej " czarnej" stronie, albo zakładamy ze sie nie uda i tam się znajdziemy. A poza tym, czyż to nie ja ostatnio pisałam, ze" statystycznie ja i mój pies mamy trzy nogi". :-):-):-)

A ja bardzo lubię czytać Twoje komentarze [emoji4] jasno i rzeczowo odpowiadasz i mega profesjonalnie. Kilka razy jak zadawałam jakies pytanie to żałowałam, ze akurat nie ma Cie na forum [emoji4] jak kiedyś szukałam odpowiedzi na goglach to jedyna konkretna odpowiedz jaka mi wyskoczyła była właśnie Twoja na bb, a przeczytałam chyba cały internet (wtedy mega mnie uspokoiła- nawet zrobiłam sobie screena i czekając na wizytę często do tej odpowiedzi wracałam).
To forum jest o takiej, a nie innej tematyce, ze nie mozna uniknąć takich "dramatów, tragedii". Właśnie to forum powinno po to byc, zeby ktos kiedyś szukając jakiejś informacji mógł ja znaleźć. A życie nie zawsze jest tylko kolorowe, dobrze jak mozna sie gdzieś pożalić, wygadać, przelać swój niepokój. Zwłaszcza, ze ten temat jest trudny i nie wszyscy wokół nas wiedza co sie dzieje lub nie maja takiej wiedzy zeby nam pomoc. Ja np. pozalilam sie koleżance, która juz urodziła, ze beta mi wolno rośnie to nie miała pojęcia o czym ja do niej mowię, tak samo jak okazało sie, ze to ciaza biochemiczna... Nie miałam sie komu wyżalić bo nikt nie rozumiał...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja wam też powiem o statystykach tez się naczytałam wszystkiego co można było i tak podeszłam do in vitro z nadzieją no bo jak piszą 30-40% to super my z m żadnych problemów kompletnie zdrowi brak przyczyn w zajęciu w ciążę najpierw iseminacjia i dupa chyba z 6 razy potem ivf no to teraz na pewno będzie i co dupa koleżanka ma policystyczne jajniki druga endometrioze 3 stopnia obie mają dzieci naturalnie i to po dwójkę a ja dopiero teraz i tez podobno takie ciążę jak moje zdarzają się w 1% 1 na 1000 czy 10000 ciaz bliźniaczych czyli powinno mi to raczej nie grozić ale czy mam się załamywać nie czytać tego teraz tez czytałam o mojej ciąży i tak na zdrowy rozum to musiałaby iść i zarządać aborcji bo i tak statystycznie skazane są moje dzieci na śmierć a ja co przeczytałam wszystko i postanowiłam ze się nie dam tylko pozytywne myślenie trzeba wszystko przetrwać jak człowiek ma jasny cel nie zawsze jest różowo ja tam wole wiedzieć wszystko i te dobre rzeczy i te złe wiem na co mam się nastawić
 
Serdecznie dziękuję za odpowiedź i podtrzymanie mnie na duchu! :-) rozumiem, że do Ciebie los się uśmiechnął i ostatecznie wynik był pozytywny? :-) jeśli tak, serdecznie gratuluję! :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na forum są dziewczyny w ciazy którym o ile dobrze pamiętam po pierwszej pozytywnej becie testy sikane nie wychodziły więc głowa do góry kochana :)
 
Ewunka grunt to miec dystans do siebie i do świata:-) nikt wróżką nie jest, ja tez przyszlosci nie przewiduje. Nie mam zamiaru przepraszać za to co pisze na " forum" bo mogę pisac co chce i na tym to polega. A jezeli komuś przeszkadzają moje posty, tak jakoś reklamy to nie musi ich czytać. Jest tam taki magiczny znaczek " ignoruj" . Ale człowiek ciekawski jest i duzo wygodniej zrobic z siebie ofiare:-) dramaty tragedie to juz bylo, nie wy pierwsze i nie wy ostatnie. Warto jest sie czasem zastanowić, komu i po co człowiek sie zali. Bo moze nie na mnie ów Pani powinna być zła - z całym szacunkiem:-) statystyki często sie nam nie podobają gdy jestesmy po tej " czarnej" stronie, albo zakładamy ze sie nie uda i tam się znajdziemy. A poza tym, czyż to nie ja ostatnio pisałam, ze" statystycznie ja i mój pies mamy trzy nogi". :-):-):-)
Wiesz jak jest wszystkim nie dogodzisz. ......
Ja lubię czytać te statystyki badania mimo że jestem w "czarnej dupie " nie mieszcze się w normach .
Ale jaką ja będę miała satysfakcję jak wyskocze poza statystyki .
:)
3 nogi tak właśnie to Twoje statystyki :p
Pytanie :D
mam progeffik wiesz czego to jest odpowiednik. ?
 
reklama
Do góry