reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje jeszcze raz wszystkim za gratulacje.
Czy jak na 10 dzień po transferze to jest dobra beta 97 ? Nie mogę się połapać w necie bo są duże rozbieżności w tabelach.

Po transferze pani dr powiedziała na konsultacji ze bardzo słabo widzi aby się udało. Jednak istnieją cuda i trzeba wierzyć w to kochane kobietki w tym nasza siła. Ja bardzo wierzyłam że się musi udac
 
reklama
Dziekuje jeszcze raz wszystkim za gratulacje.
Czy jak na 10 dzień po transferze to jest dobra beta 97 ? Nie mogę się połapać w necie bo są duże rozbieżności w tabelach.

Po transferze pani dr powiedziała na konsultacji ze bardzo słabo widzi aby się udało. Jednak istnieją cuda i trzeba wierzyć w to kochane kobietki w tym nasza siła. Ja bardzo wierzyłam że się musi udac
Ja w 11 dpt miałam betę 34 :) wiec nie masz się czym martwić. Powtórzyć betę znów i zobaczysz jak przyrost jest
 
Do góry