reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie. Po krwawieniu nie ma śladu, podobno to jest normalne na tym etapie, bo zmienia się ukrwienie macicy. Lekarz powiedział, żeby się tym nie martwić. Gdyby się powtórzyło,to obserwować i nie panikować dopóki krwawienie nie będzie intensywne, ale nawet takie zdarzają się w ciąży. Progesteron jego zdaniem o niczym nie świadczy, oni w ogóle go nie badają, ponieważ o prawidłowej ciąży świadczy przyrost bety, a potem jej rozwój na USG. Kazał mi odstawić encorton i zmniejszyć dawkę estrofemu na 1x1. Fragmin mam brać dopóki się nie skończy i też koniec. Lutinus zostaje tak jak jest 3x1.
Rybko, Hasan, Lile - kiedy odstawiałyście leki? Nie za wcześnie mi to odstawia?
Kolejna wizyta 23.09- powinno już bić serduszko.

Ja odstawilam juz wszystkie leki wczoraj. Czyli 10 tydzien.
 
Cytrynko jak się czujesz? Jakieś dolegliwości przed jutrzejszą betą? :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wszystko chyba dobrze jest, choć od godz. 19 mam pobolewania w podbrzuszu. Mam nadzieję że nic złego to nie wróży. Zrobiłam sobie dziś dłuższy spacerek , mam nadzieję że to nie są konsekwencje tego.

A Ty jak się czujesz? Miałaś podana blastke?
 
Wszystko chyba dobrze jest, choć od godz. 19 mam pobolewania w podbrzuszu. Mam nadzieję że nic złego to nie wróży. Zrobiłam sobie dziś dłuższy spacerek , mam nadzieję że to nie są konsekwencje tego.

A Ty jak się czujesz? Miałaś podana blastke?

Nie nie, miałam podany trzydniowy zarodeczek :-) dzisiaj mnie zaczął boleć brzuch przez 10 minut, tak jak podczas @. Byłam przekonana, że gdy pójdę do łazienki to zobaczę plamienie. Ale nic takiego się nie stało.
Ponadto nie mam za bardzo apetytu w ciagu dnia i to wszystko.
Piersi wciąż nie bolą...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie nie, miałam podany trzydniowy zarodeczek :-) dzisiaj mnie zaczął boleć brzuch przez 10 minut, tak jak podczas @. Byłam przekonana, że gdy pójdę do łazienki to zobaczę plamienie. Ale nic takiego się nie stało.
Ponadto nie mam za bardzo apetytu w ciagu dnia i to wszystko.
Piersi wciąż nie bolą...

Wsłuchujemy się w nasze organizmy i każda mała zmiana powoduje panikę . Nie wiem jak z tym walczyć.
Mnie pobolewania piersi ale to od czadu transferu a więc to chyba wina leków. Z apetytem bo jest różnie możliwe że to wina upałów. Dużo pije wody i jem nabiału w formie trzech dodatków dziennie. W rozpisce po transferze pisało że mam jeść więcej nabiału. Jutro zobaczymy co z tego wszystkiego będzie.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry