reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam problem z mężem [emoji22]
Ma problem by wyjsć z pracy na 2 godziny na punkcję [emoji24][emoji24][emoji24] zawsze cos mnie dobije w tym życiu... Zaczynam mieć dość [emoji856]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra co to za praca i ludzie tam [emoji13] ale będzie miał dokument ze był nie zbędny więc nie rozumiem

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
Byłam na tym wątku rok temu. Niestety, in vitro nieudane.
Mam pytanko czy ktoś robił in vitro w Poznaniu w
MedART, czy ktoś zna ta placówkę i jakie macie z nią doświadczenia? Bardzo proszę o info.
Znam te placówkę, robiłam tam iui, a po ivf prowadzą moją ciążą :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie moze... Nie ma ludzi do pracy i ot problem...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Znam to doskonale - w moim przypadku np. Nie mogłam powiedzieć szefowi jaka jest prawda i po co biorę wolny dzień. Musiałam się nieźle nagimnastykowac,żeby moje wszystko wyszło naturalnie... pewnego dnia to się nawet popłakałam bo juz nie wiedziałam co wymyslec. Ehhhh. .....
 
reklama
Do góry