reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

1473696273-tedzaz.jpeg


Takie mam zalecenia do transferu.

Leki kupione, czekamy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po wizycie. Po krwawieniu nie ma śladu, podobno to jest normalne na tym etapie, bo zmienia się ukrwienie macicy. Lekarz powiedział, żeby się tym nie martwić. Gdyby się powtórzyło,to obserwować i nie panikować dopóki krwawienie nie będzie intensywne, ale nawet takie zdarzają się w ciąży. Progesteron jego zdaniem o niczym nie świadczy, oni w ogóle go nie badają, ponieważ o prawidłowej ciąży świadczy przyrost bety, a potem jej rozwój na USG. Kazał mi odstawić encorton i zmniejszyć dawkę estrofemu na 1x1. Fragmin mam brać dopóki się nie skończy i też koniec. Lutinus zostaje tak jak jest 3x1.
Rybko, Hasan, Lile - kiedy odstawiałyście leki? Nie za wcześnie mi to odstawia?
Kolejna wizyta 23.09- powinno już bić serduszko.
 
Ja po stymulacji 2 potem przerwa i stymulacja 3 schudłam 4 kg . Ale piękne pryszcze mi wyskoczyły jak u 16-stki :)
Hehe ja na jedynej jak narazie mojej stymykacji spadlam 6 kg ale pryszcze ohoho jako nastolatka takich nie mualam na szczrscie na szyi tylko wychodza :) do tej pory nie moge sie ich pozbyc a co to bedzie po tej stymulacji
 
Ja już po wizycie. Po krwawieniu nie ma śladu, podobno to jest normalne na tym etapie, bo zmienia się ukrwienie macicy. Lekarz powiedział, żeby się tym nie martwić. Gdyby się powtórzyło,to obserwować i nie panikować dopóki krwawienie nie będzie intensywne, ale nawet takie zdarzają się w ciąży. Progesteron jego zdaniem o niczym nie świadczy, oni w ogóle go nie badają, ponieważ o prawidłowej ciąży świadczy przyrost bety, a potem jej rozwój na USG. Kazał mi odstawić encorton i zmniejszyć dawkę estrofemu na 1x1. Fragmin mam brać dopóki się nie skończy i też koniec. Lutinus zostaje tak jak jest 3x1.
Rybko, Hasan, Lile - kiedy odstawiałyście leki? Nie za wcześnie mi to odstawia?
Kolejna wizyta 23.09- powinno już bić serduszko.
ja jestem w 12-tym tygodniu ciąży i do jeszcze nie dawna też krwawiłam.Estrofem i luteine biorę nadal a estrofem odstawiłam całkowicie w 9-tym tygodniu
 
Trzymamy kciuki za piekbe jajca :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


12:Hooope86-wizyta w trakcie stymulacji
12:Ewunka -wizyta w trakcie stymulacji

13:shaggy - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
14:gosia321 -wizyta u gin przed stymulacja
14:Ewunka - kontrola w trakcie stymulacji
16:kilosierra- betowanie
16:buterfly - wizyta pecherzykow- serduszkowa
16:Drygonfly - wizyta serduszkowa
16:Ewunka - punkcja
16:Hooope86-punkcja
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
21:Marley - usg pecherzykowo- serduszkowe
22:Dragonfly79 - usg serduszkowe
22:malutkikaczorek - wizyta przed crio
23: butterfly - wizyta serduszkowa
24:ema51 - wizyta kontrolna przed crio
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Kasik99- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡[/QUOTE][/QUOTE]
 
Super :) cudowny widok moze to plamienie spowodowane bylo nie przyjeciem sie 2 zarodka ?
Gratuluje motylku
Dziękuję :)
Lekarz mówił, że to prawdopodobnie sprawa rozpulchnienia macicy. Najważniejsze, że się skończyło :)

ja jestem w 12-tym tygodniu ciąży i do jeszcze nie dawna też krwawiłam.Estrofem i luteine biorę nadal a estrofem odstawiłam całkowicie w 9-tym tygodniu
A jaką dawkę estrofemu bierzesz? I co odstawiłaś w 9 tygodniu (bo dwa razy wkradł Ci się estrofem)?
 
reklama
Ja już po wizycie. Po krwawieniu nie ma śladu, podobno to jest normalne na tym etapie, bo zmienia się ukrwienie macicy. Lekarz powiedział, żeby się tym nie martwić. Gdyby się powtórzyło,to obserwować i nie panikować dopóki krwawienie nie będzie intensywne, ale nawet takie zdarzają się w ciąży. Progesteron jego zdaniem o niczym nie świadczy, oni w ogóle go nie badają, ponieważ o prawidłowej ciąży świadczy przyrost bety, a potem jej rozwój na USG. Kazał mi odstawić encorton i zmniejszyć dawkę estrofemu na 1x1. Fragmin mam brać dopóki się nie skończy i też koniec. Lutinus zostaje tak jak jest 3x1.
Rybko, Hasan, Lile - kiedy odstawiałyście leki? Nie za wcześnie mi to odstawia?
Kolejna wizyta 23.09- powinno już bić serduszko.
Gratuluję kochana mówiłam ze będzie dobrze ,ja odstawiłam encorton, fragmin,estrofen,po pierwszej wizycie została luteina 2×2 witaminy i acard a teraz już mam zmniejszona luteine 1×1
 
Do góry