reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

w 11 dniu od pierwszego zastrzyku punkcja i później albo za 3 dni albo za 5 dni transfer.
pod koniec musiałam być codziennie , żeby monitorować pęcherzyki.
dlatego też wynajmowałam tam mieszkanie.
też dojeżdźałam 500km i droga jest tam koszmarna, ciągłe place budowy.
jak masz możliwość to lepiej tam zostań.
no ja wlasnie mam w 11dc nowego przyjechac na wizyte i pobranie krwi (stymulacje zaczynam Gonapeptylem w 21dc tego obecnego i potem w 5cd nowego Gonal i Menopur)
no i tez planuje cos wynajac i byc tam juz na miejscu
 
reklama
Jaskolcia ja tez tak mialam w lipcu jak zrobilam sobie kontrolne badania bo juz nie moglam wytrzymac z kolataniem serca ktore myslalam ze przejdzie w zawal :) bezsennosc ale mimo to po 1.5 h snu wstaealam jak nowonarodzona hehe pelna energii takiej na maksa ze potrafilam w 2 h posprzatac 3 pokojowe mieszkanie lacznie z wysprzataniem kibla lazienki i kuchni i nie bylam zmeczona :szok:
Stwierdzilam ze cos jest nie tak i zrobilam panel tarczycowy tsh z 0.890 spadlo di 0.148 masakra to przez stymulacje i cheilowa ciaze
Jaka dawke eutyroxu bierzesz ???
Mialas strasznie duzy poziom przed transferem dobry poziom do zajscia w ciaze to 0.8 do 1.5 max
 
Moze ja w piatek dostane rozpiske z moim relanium o ile bede miec transfer to sie z toba podziele ta wiedza ;)

U mnie relanium to standard. Uwielbiam je...
Ok to czekam na informacje :)
Ale moze uda sie przekonac lekarza ja nie dosc ze w pracy mam hroniczny stres przez mobing to jeszcze stres nakreca stymulacja cociaz teraz chcem wziasc zwolnienie juz w trakcie stymulacji
 
hehe
mi to zawsze pobierają krew na leżąco, a na widok igły robi mi się niedobrze:)
przy stymulacji się przemogłam i zastrzyki robiłam sobie sama, dobrze, że nie są dożylne:)


Mam podobnie Ale, chodź to dziwne, wszystkie zastrzyki do stymulacji robiłam sobie sama. Nawet te nie z pena! Wiedziałam po to robię i to mi dodawało siły
 
Jaskolcia ja tez tak mialam w lipcu jak zrobilam sobie kontrolne badania bo juz nie moglam wytrzymac z kolataniem serca ktore myslalam ze przejdzie w zawal :) bezsennosc ale mimo to po 1.5 h snu wstaealam jak nowonarodzona hehe pelna energii takiej na maksa ze potrafilam w 2 h posprzatac 3 pokojowe mieszkanie lacznie z wysprzataniem kibla lazienki i kuchni i nie bylam zmeczona :szok:
Stwierdzilam ze cos jest nie tak i zrobilam panel tarczycowy tsh z 0.890 spadlo di 0.148 masakra to przez stymulacje i cheilowa ciaze
Jaka dawke eutyroxu bierzesz ???
Mialas strasznie duzy poziom przed transferem dobry poziom do zajscia w ciaze to 0.8 do 1.5 max
Ja biorę letrox 75, w euthyrox jest chyba laktoza jako dodatek, przez którą lek się u mnie słabiej wchłaniał.
Ja już nie wiem co robić z tą tarczycą, najpierw miesiąc przed stymulacją tsh skoczyło mi do 4,4, endo zwiększył mi dawkę do 75 i po miesiącu było super, bo 1. Po dwóch tygodniach, a tydzień po transferze tsh było znowu ponad 4. Teraz 0,17.
Ja mam już 38 dc i @ nie mogę dostać, wydaje mi się, że to może być spowodowane tarczycą.
Długo wracałaś do normy po spadku tsh?
 
Zobaczymy jak nie dadza to moze zalatwie sobie recepte u innego lekarza tylko jaka dawka i jak przyowac przez ile dni ???
większości od dnia transferu clexane 40,
aż do pozytywnej bety i później po pozytywnej becie do 12-14 tygodnia ciąży.
wszystko to , gdy nie ma wskazań, bo tak to dziewczyny biorą czasami przez całą ciążę.
 
reklama
Do góry