reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

niestety mnie nigdy przeczucia nie mylą... Beta nawet nie drgnęła 0,1. W sumie byłam na to przygotowana wiec nawet nie jest tak zle, trzeba odpocząć i zacząć od nowa.
Przykro mi
Ja tez dzis miałam taki wynik, ale nie poddaje sie i juz mam plany na dalszą walkę
Głowa do góry, razem damy radę.
 
reklama
Ja niestety nie mam mrozaczkow wiec wszystko od nowa.
Dzieki dziewczyny, ja się nie poddam, kiedyś nam wszystkim sie uda :)
Pewnie zrobię sobie przerwę 3 miesiace aby doprowadzić swój organizm do porzadku, a w tym czasie muszę znaleźć dobrego lekarza.
 
Ja niestety nie mam mrozaczkow wiec wszystko od nowa.
Dzieki dziewczyny, ja się nie poddam, kiedyś nam wszystkim sie uda :)
Pewnie zrobię sobie przerwę 3 miesiace aby doprowadzić swój organizm do porzadku, a w tym czasie muszę znaleźć dobrego lekarza.
Wiem co czujesz przerabialam to samo 3 miesiace temu a teraz czekam na @ i zaczynam antyki i mam nadzieje ze tym razem moja stymulacja bedzie bardziej owocna i zakonczy sie ciaza :)
Odpocznij oczysc troche glowe i po 3 miesiacach walcz dalej :)
 
reklama
o jezu cudownie ze jestes...nie mam z kim pogadac...maz raczej oszczedny w dyskusjach a ja sie bije z myslami...i nie wiem...u nas to jedyne wyjscie bo niedroznosc,mamy jednego syna 8 lat ale nie moge sie pogodzic ze zostanie jeden.walcze tak dlugo i nie moge zrezygnowac...
 
Do góry