reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty dobre wiadomosci, wysokie bety, piekne widoki:) ✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku


31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja
31:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
31:Zosia87 - betowanie
31:lile - wizyta kontrolna u gin
31:AniaCh83-betowanie 3


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

1:luna15 - betowanie
3:kilosiera- transfer
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
5:ema51 -betowanie
6:katherina203 - betowanie
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
13:nieagatka - badanie prenatalne
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
21:husan- badania prenatalne
26:rybka14 badania prenatalne
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡
[/QUOTE]
Mnie na 2 września
 
Zosiu u mnie w klinice tez są za " naturalnym " in vitro .
Nie wiem jak Ci to mogę przekazać. ...
Chodzi o to ze nie bierzesz 10-15 tabletek dziennie .
Zrozumiałam ale odebrałam to inaczej na początku. To nie ja tylko lekarze tutaj tak podchodzą i nic nie dają dzisiaj kazali mi tylko brać nadal kwas foliowy do 3m i nic więcej. Widzisz a ja Wam zazdrościlam że tak Was faszeruja i macie większe szanse choć teraz zaczęłam się zastanawiać dlaczego oni tak czekają do 5 dnia jak wiadomo że tylko 20% daje rade a mówią że 3 dniowe żarodki są nic nie warte ja miałam podane dwudniowe i coś tam ruszyło więc nie wiem już co jest dobre a co złe [emoji85]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kładę się już mamuśki i przyszłe mamuśki życzę Wam samych kolorowych snów i spokojnej nocy [emoji11] do jutra pamiętajcie że każdy dzień to nowy dzień który daje nowe możliwości [emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrozumiałam ale odebrałam to inaczej na początku. To nie ja tylko lekarze tutaj tak podchodzą i nic nie dają dzisiaj kazali mi tylko brać nadal kwas foliowy do 3m i nic więcej. Widzisz a ja Wam zazdrościlam że tak Was faszeruja i macie większe szanse choć teraz zaczęłam się zastanawiać dlaczego oni tak czekają do 5 dnia jak wiadomo że tylko 20% daje rade a mówią że 3 dniowe żarodki są nic nie warte ja miałam podane dwudniowe i coś tam ruszyło więc nie wiem już co jest dobre a co złe [emoji85]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja leczę się w Madrycie i tu też jestem tylko na witaminach dla kobiet w ciąży i diecie i będę mieć podany 2lub3 dniowy zarodek bo takie podają w standardzie .
Co kraj to obyczaj :rolleyes:
 
Ja miałam badany dopiero w trakcie stymulacji. Mogę Ci podać, jakie miałam kolejno wartości. Nie wiem niestety, ile powinnaś mieć przed stymulacją. Poziom chyba zależy od dnia cyklu.
Właśnie chodzi o to ze jeżeli ta torbiel jest czynnością to produkuje hormony a jeśli endometrialna to nie . Ja jestem w fazie wyciszenia na antykach ( chyba wynik może być sfałszowsny. ? ) juz sama nie wiem .....
 
Ja miałam jeden zarodek podany i on właśnie został ze mną razy dwa no i teraz został mi jeszcze jeden i nie wiem co z nim a mój M teraz się śmieje ze teraz to już celibat do końca bo co jak szczeli i znowu bliźniaki a tam jeszcze czeka jeden i co jak też się podzieli to szóstka dzieci to co wtedy
Rybka, czy po transferze miałaś jakąś specjalną dietę? Mogłaś jeść wszystko ?
 
reklama
Zrozumiałam ale odebrałam to inaczej na początku. To nie ja tylko lekarze tutaj tak podchodzą i nic nie dają dzisiaj kazali mi tylko brać nadal kwas foliowy do 3m i nic więcej. Widzisz a ja Wam zazdrościlam że tak Was faszeruja i macie większe szanse choć teraz zaczęłam się zastanawiać dlaczego oni tak czekają do 5 dnia jak wiadomo że tylko 20% daje rade a mówią że 3 dniowe żarodki są nic nie warte ja miałam podane dwudniowe i coś tam ruszyło więc nie wiem już co jest dobre a co złe [emoji85]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

To nie jest tak ze 2dniowe sa do dupy a 5 dniowe takie fajne. Kazdy 5dniowy byl kiedys 2dniowym. Jak jest z niego ciaza to pewnie z niego by byla jak mial 2 dni. Czeka sie do 5 dni zeby byc pewnym, ze przetrwaja. Taka selekcja juz na starcie. Ja zawsze chce hodowli do 5 dnia bo 2. mam kilkanascie zarodkow a 5. juz kilka. Nie chce przechodzic 10 crio zanim trafie na tego co do blastki dotrwa.
Czasami to po prostu kwestia szczescia, co tem embriolog wybierze...
 
Do góry