reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za wizyty super wdoczki piekne jajka :) i oczywiscie za potwierdzenie wysokiej bety :) ✊✊✊

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi
Kciuki za kropki misiaka zeby zostaly z mamusia

Do zbycia marvelon 17 szt jesli ktos potrzebuje marzen88 z checia sie pozbedzie

Sierpień



8:koralik83 - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
8:katherina203 - wizyta przed crio


10:Kajka89 -badanie prenatalne
10:mavi -badania prenatalne
10:koralik83 - punkcja
11:butterfly - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
17:Natalia89 - wizyta przed stymulacja
17:ewelin86 - usg połówkowe
17:husan -wizyta serduszkowa
18:katherine203 - wizyta przed crio
23:natula - wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

2:misis188 - wizyta po transferze
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Katherina203 - transfer
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
 
Dziewczyny wróciłam od lekarza.jak zwykle wszystko się przesunelo. I obrót spraw o 360 stopni. Jedna dziewczynka na 100 % a raczej na 99% bo do porodu pewne to nie jest no a drugi to na 80% tez dziewczynka wiec jakbyście widziały moja mine ...M się prawie rozplakal z rozpaczy :D ale za 3 tyg się upewnie bardziej co do 2 bobasa na gorze bo ten co zawsze mówiłam dziewczynka jest dziewczynka :) będzie trzeba się przestawić z mówienia jak do chłopaków :) a z rzeczy formalnych to rosną super równo bo ogólnie z @ wychodzi 19 +6 i jedna ma 19 + 6 druga 19+4 wiec jak na blizniaki super no i waga 330 i 290 gram :) przepływy sprawdzi w serduszkach za 3 tygodnie bo jeszcze trochę za wcześnie :) ale ogólnie wszystko dobrze
 
Lo matko u mnie w Ol jest babeczka lekarka z duzym doswiadczeniem ktora bierze 80 za jedno spotkanie wiec faktycznie u was chyba jakies przegiecie .
Ja sie jednak nie zdecydowalam bo boje sie zeby czegos nie popsuli igielkami :)
A dobrym odstresowywaczem jest trening autogenny :) to mi wystarcza
Ja się do niego nie dodzwoniłam niestety, a teraz to już może być za późno. Dziś dla relaksu byłam na masażu kamieniami, fajne :)
Za to koszmarnie boli mnie głowa :-\ Ostatnio po gonapeptylu było to samo. I mam jakieś uderzenia gorąca. Ale jeszcze 4 dni i urlop :D
 
Ja się do niego nie dodzwoniłam niestety, a teraz to już może być za późno. Dziś dla relaksu byłam na masażu kamieniami, fajne :)
Za to koszmarnie boli mnie głowa :-\ Ostatnio po gonapeptylu było to samo. I mam jakieś uderzenia gorąca. Ale jeszcze 4 dni i urlop :D
Ooo zdecydowanie lepszy masazyk :)
Oj t3z pamietam bole glowy po gonapeptylu i menopurze takie na maksa migrenowe ze normalnie czulam jak mi mozg oczami wychodzi a wczesniej nie wiedzialam co to jest migrena
 
Wpisz sobie na youtube trening autogenny shulza zobaczysz :) dla mnie rewelka sa krotkie sesje takie ze mozna sobie walnac przed praca i dluzsze. Odstresowuje dobrze i odpreza
Znam to, nawet to robię podczas każdych ćwiczeń jogi :) To jest ulubiona część ćwiczeń mojego męża ;) Nie wiedziałam, że tak to się nazywa.
A co do bólu głowy, to mam dziś jakieś apogeum. Chyba zaraz się położę i spróbuję to przespać.
 
reklama
Do góry