reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale jeszcze nie miałaś transferu prawda? Dopiero się przygotowujesz?
Tak. Od wczoraj biorę gonapeptyl. Ale poprzednim razem bez tych witamin 4 z 5 pobranych komórek były dojrzałe i wszystkie się zapłodniły, więc statystykę chyba miałam dobrą. Zobaczymy teraz.
Daj proszę znać, gdzie on w końcu będzie przyjmował. Dobrze, że podjęliśmy jednak decyzję o zmianie lekarza, bo nadal bym czekała.
 
reklama
teraz w Zakopanym to już nie mam gdzie a w domu będę dopiero w niedziele wieczorem wiec na betę mogę iść w poniedziałek a u nas wynik na drugi dzień chyba oszaleje
Kochana głowa do góry!!! Jesli nie uda się tym razem to pamiętaj że kropek na ciebie czeka!!! Ściskam mocno i trzymam kciuki
 
Tak. Od wczoraj biorę gonapeptyl. Ale poprzednim razem bez tych witamin 4 z 5 pobranych komórek były dojrzałe i wszystkie się zapłodniły, więc statystykę chyba miałam dobrą. Zobaczymy teraz.
Daj proszę znać, gdzie on w końcu będzie przyjmował. Dobrze, że podjęliśmy jednak decyzję o zmianie lekarza, bo nadal bym czekała.
Miałaś jakieś mrożaki? Co do tego lekarza to tak naprawdę wszyscy sugerują się opiniami. Moim zdaniem lekarz ma za zadanie zapisać odpowiednie dawki leków, itp. a tak najważniejsze rzeczy dzieją się w labolatorium i to od jego sztandaru, przynajmniej moim zdaniem, embriologów, zależy najwięcej.
 
W Zakopanym faktycznie nie ma punktu diagnostyki ale ja poszłabym do szpitala i tam też wyniki będziesz mieć do 2 godzin a szpital na pewno nie jeden jest w Zakopanym
 
Motylku przepraszam jeszcze jedno mam pytanie. A koenzym ile mg? Bo są różne. Konsultowałaś to z lekarzem czy tak na własną rękę?
Biorę chyba 30mg, ale muszę sprawdzić w domu. Mówiłam mu, co zaczęłam brać, sam dodał do tego te pozostałe witaminy i powiedział, że więcej nie możemy zrobić i że to już będzie komplet.
Nie mamy mrozaków. Jedną blastocystę nam podali, trzy pozostałe zarodki w 5 dobie były w stadium przed blastocystą, obserwowali je jeszcze 2 dni, ale do blastocysty nie doszły i w ten sposób zaczynamy od nowa.
 
Biorę chyba 30mg, ale muszę sprawdzić w domu. Mówiłam mu, co zaczęłam brać, sam dodał do tego te pozostałe witaminy i powiedział, że więcej nie możemy zrobić i że to już będzie komplet.
Nie mamy mrozaków. Jedną blastocystę nam podali, trzy pozostałe zarodki w 5 dobie były w stadium przed blastocystą, obserwowali je jeszcze 2 dni, ale do blastocysty nie doszły i w ten sposób zaczynamy od nowa.
To skoro on tak powiedział to dziś sobie zamówię:)
 
Biorę chyba 30mg, ale muszę sprawdzić w domu. Mówiłam mu, co zaczęłam brać, sam dodał do tego te pozostałe witaminy i powiedział, że więcej nie możemy zrobić i że to już będzie komplet.
Nie mamy mrozaków. Jedną blastocystę nam podali, trzy pozostałe zarodki w 5 dobie były w stadium przed blastocystą, obserwowali je jeszcze 2 dni, ale do blastocysty nie doszły i w ten sposób zaczynamy od nowa.
To jest wasze 2 czy 3 podejście?
 
reklama
Hej Kochane, melduję się po wizycie.
Pęcherzyków mam ok 11, endo 8 mm, a pechole po ok 10/11 mm i jeden 18mm. Dr mówi zę jest super, wychodzi na to ze teraz na krótkim reaguję lepiej niż poprzednio na długim protokole. Jutro i pojutrze biorę Orgalutran i Menopur 225 i w sobote podglądanko.
Mialam tez badany E2 i progesteron i mogłam coś pomieszac ale wyszło 2927 E2 i 0,4 prog. Ale ręki za to sobie uciąć nie dam.
Gosiu, wpiszesz mnie na sobotę? :)
 
Do góry