reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam robaczki jestem juz na wyspie .
Słońca nie ma :szok:
Mam widok na wulkan którego nie widzę bo mgła :szok:
Jest 30 st ale jak przylecialam z 40 to mi chłodno :rolleyes2:
Jestem cała i zdrowe .
Czekam na wieści z dziś .
Marta czekam na wieść ze jajnik na którego lekarka nie liczyła podjął współpracę.
Marta ja cię. .....Rysio nie ma siusiaka :laugh2:
 
reklama
Witam robaczki jestem juz na wyspie .
Słońca nie ma :szok:
Mam widok na wulkan którego nie widzę bo mgła :szok:
Jest 30 st ale jak przylecialam z 40 to mi chłodno :rolleyes2:
Jestem cała i zdrowe .
Czekam na wieści z dziś .
Marta czekam na wieść ze jajnik na którego lekarka nie liczyła podjął współpracę.
Marta ja cię. .....Rysio nie ma siusiaka :laugh2:
Rysio zrobił nam taki numer ;)
 
Dziś dzwoniłam do mojego Pana dr i mam przyjechać do niego na wizytę za 2-3 tygodnie. Ale ciągle zastanawiam się co zrobić żebym miała ładniejsze jajka i było więcej komórek zdolnych do zapłodnienia. Czytałam już kiedyś o koenzymie Q10. Czy stosuje go któraś z Was? Myślę że na przełomie września, października będę chciała podejść kolejny raz do stymulacji i to już chyba będzie ostatnia nasza próba. Oby się udała
 
Na betę nie poszłam dziś bałam się ale teraz żałuję rano bolał mnie brzuch jak na @ i luteina wychodzi taka zabarwione na brąz wiec chyba du... będzie boje się robić sikacza jestem załamana i chce mi się dzisiaj wyć od rana
 
Dziś dzwoniłam do mojego Pana dr i mam przyjechać do niego na wizytę za 2-3 tygodnie. Ale ciągle zastanawiam się co zrobić żebym miała ładniejsze jajka i było więcej komórek zdolnych do zapłodnienia. Czytałam już kiedyś o koenzymie Q10. Czy stosuje go któraś z Was? Myślę że na przełomie września, października będę chciała podejść kolejny raz do stymulacji i to już chyba będzie ostatnia nasza próba. Oby się udała
Dzwoniłaś do dr Grettki? Wiesz już, gdzie będzie przyjmował?
Ja stosuję koenzym Q10. Do tego wit. C, wit. E. Za dwa tygodnie powiem Ci, jaki jest efekt :)

Apropos witamin, po poprzedniej porażce kupiłam DHEA i potem zdecydowałam, że nie będę tego brać. Mam całe opakowanie, jeszcze nie otwierane. Jeśli któraś z Was to bierze, to chętnie komuś oddam :)
 
Na betę nie poszłam dziś bałam się ale teraz żałuję rano bolał mnie brzuch jak na @ i luteina wychodzi taka zabarwione na brąz wiec chyba du... będzie boje się robić sikacza jestem załamana i chce mi się dzisiaj wyć od rana
Rybka, idź na betę. Nie katuj się nie potrzebnie. Dopóki nie zobaczysz wyniku, nic jeszcze nie jest przesądzone! Głowa do góry :)
 
Dzwoniłaś do dr Grettki? Wiesz już, gdzie będzie przyjmował?
Ja stosuję koenzym Q10. Do tego wit. C, wit. E. Za dwa tygodnie powiem Ci, jaki jest efekt :)

Apropos witamin, po poprzedniej porażce kupiłam DHEA i potem zdecydowałam, że nie będę tego brać. Mam całe opakowanie, jeszcze nie otwierane. Jeśli któraś z Was to bierze, to chętnie komuś oddam :)
Tak dzwoniłam. Dalej nic nie wiadomo i mam jeszcze w połowie przyszłego tygodnia zadzwonić bo juz w tedy ma wiedzieć. A Jak nie to Mańka albo Paliga. Tylko kurcze we wcześniejszej klinice było fajne to że lekarz prowadzący wykonywał zarówno punkcję i transfer.
 
Dzwoniłaś do dr Grettki? Wiesz już, gdzie będzie przyjmował?
Ja stosuję koenzym Q10. Do tego wit. C, wit. E. Za dwa tygodnie powiem Ci, jaki jest efekt :)

Apropos witamin, po poprzedniej porażce kupiłam DHEA i potem zdecydowałam, że nie będę tego brać. Mam całe opakowanie, jeszcze nie otwierane. Jeśli któraś z Was to bierze, to chętnie komuś oddam :)
Ale jeszcze nie miałaś transferu prawda? Dopiero się przygotowujesz?
 
reklama
Motylku przepraszam jeszcze jedno mam pytanie. A koenzym ile mg? Bo są różne. Konsultowałaś to z lekarzem czy tak na własną rękę?
 
Do góry