reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny!
Właśnie siedzę w pociągu do Warszawy. Zobaczymy co lekarka powie nt następnego transferu, tym razem mrozaczków. Mam nadzieje ze po stymulacji nie porobiły sie żadne torbiele czy cokolwiek innego...

Udanych urlopów i dobrych wieści na wizytach :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z rewelacyjnych rzeczy do włosów - olejek Vatika - to jest kokosowy+inne bajery. Wciera się łyżeczkę we włosy na min 30 minut a potem myje szamponem bez SLS. Działa :-)
 
Dziewczyny po calej stymulacji odczuwalam pieczenie w psitce, poszłam do apteki i kupiłam lactovaginal. W domu wzięłam jedną tabletkę i jeszcze później zastanawiałam się czy po jedzeniu czy przed. Patrzę na drugi dzień a pisze jak wół globulka dopochwowa . Na szczęście skutków ubocznych nie było.
W ogóle nie chce mi się seksu nawet:/ wymowka to ta infekcja niby chociaż wszystko już ok.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny po calej stymulacji odczuwalam pieczenie w psitce, poszłam do apteki i kupiłam lactovaginal. W domu wzięłam jedną tabletkę i jeszcze później zastanawiałam się czy po jedzeniu czy przed. Patrzę na drugi dzień a pisze jak wół globulka dopochwowa . Na szczęście skutków ubocznych nie było.
W ogóle nie chce mi się seksu nawet:/ wymowka to ta infekcja niby chociaż wszystko już ok.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Lactovaginal jest dopochwowy :) Doustny jest np. Lacibios Femina. Jeśli Cię już piecze, to polecam Multigyn flora plus. To jest taki żel dopochwowy, bardzo dobry.
Co do braku ochoty na seks, to ja mam tak non stop od ostatniej stymulacji, więc wiem, co czujesz :(
 
Dziewczyny moja intuicja zawiodła mnie na całej linii. Okazało się, ze będę miała córeczkę:):) przez 20 tygodni nawet przez chwilę nie miałam wątpliwości, ze noszę chłopca:) a tu buziak od mojej dziewczynki, na szczęście dla was wszystkich, bo jak widac nie mozna sie poddawać :)
 

Załączniki

  • WP_20160804_001.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    WP_20160804_001.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    26,1 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Do góry